Lara Gessler w drugiej ciąży ma nietypową zachciankę

i

Autor: instagram/@lara_gessler Lara Gessler w drugiej ciąży ma nietypową zachciankę

Pałaszuje kaszubskie przysmaki!

Lara Gessler w drugiej ciąży ma nietypową zachciankę. Może ją spełnić tylko na Kaszubach!

2022-07-27 8:30

Lara Gessler (33 l.) niebawem zostanie mamą po raz drugi. Obecnie córka Magdy Gessler jest w zaawansowanej ciąży. Nie ukrywa ona, że ze stanem błogosławionym wiążą się pewne niedogodności, a także... zachcianki. Jedna z nich dostępna jest tylko na Kaszubach!

Lara Gessler już niebawem zostanie mamą po raz drugi! Córka Magdy Gessler oraz jej ukochany, Piotr Szeląg, wspólnie wychowują niespełna dwuletnią Nenę, teraz zaś spodziewają się drugiego potomka. Jakiś czas temu ujawnili oni płeć dziecka - tym razem będą mieli syna!

Rodzina Magdy Gessler (69 l.) nie posiada się z radości. Najmłodszy członek dołączy do niej lada moment, na co wskazuje duży ciążowy brzuszek córki restauratorki. Lara Gessler i Piotr Szeląg wybrali już także imię dla dziecka, choć nie chcą go jeszcze zdradzać. 

Ostatnio córka Magdy Gessler zwierzyła się fanom na Instagramie, że, podobnie jak wiele kobiet, ona również ma pewne ciążowe zachcianki. Jej największym przysmakiem są obecnie... truskawki. I to kaszubskie!

Jakiś czas temu, jak lamentowałam, że truskawki się skończyły, jedna z was, dziewczyna, napisała mi o kaszubskich truskawkach, które dojrzewają najpóźniej w Polsce. Przez to, choć wszędzie truskawki smakują jak kwaśne kartofle, to tutaj są nadal przepyszne. Mało tego, są tak aromatyczne, że mają wręcz zapach poziomek. Nawet jak to mówię, to się ślinię - opisywała.

Lara Gessler zdradziła, że w przyszłym roku (już jako mama dwójki dzieci) chce wyjechać na Kaszuby, by tam nie tylko delektować się przepysznymi truskawkami, ale i zrobić z nich konfitury. 

Piotr Ikonowicz szczerze o relacjach z Magdą Gessler. Co dostał od niej na urodziny?
Sonda
Lubisz Larę Gessler?
Nasi Partnerzy polecają