Aktor zmarł w wieku 86 lat

Leonard Pietraszak błagał syna o wybaczenie. Co doprowadziło do konfliktu?

2023-02-01 11:30

Leonard Pietraszak (+ 86 l.) zmarł 1 lutego. Śmierć aktora, który odszedł w nocy, była niespodziewana. Choć była przy nim zapewne jego druga żona, ciekawi, jak na tragedię zareagował jego syn. Aktor nie ukrywał bowiem nigdy, że jego relacje z Mikołejm są, delikatnie mówiąc, nie najlepsze. "Ciąży mi ten brak więzi" - żalił się w jednym z wywiadów.

1 lutego media obiegła smutna informacja, w wieku 86 odszedł Leonard Pietraszak. Wybitny aktor serialowy, teatralny i filmowy wystąpił w wielu popularnych produkcjach, dlatego jego śmierć opłakuje mnóstwo osób. Aktor ma na koncie rozwód, ale w drugim małżeństwie pozostał do końca życia. Ponoć odejście od pierwszej żony miało być początkiem ochłodzenia jego relacji z synem.

Leonard Pietraszak miał złe relacje z synem. "Myślałem, że jego niechęć do mnie minie"

Leonard Pietraszak od lat związany był z Wandą Majerówną, u boku której odnalazł prawdziwe szczęście. Dlaczego prawdziwe? Wcześniej jego żoną była niejaka Hanna, z którą się rozwiódł. Para doczekała się jednak syna Mikołaja, który nie mógł pogodzić się z rozstaniem rodziców i faktem, że ma ograniczony kontakt z ojcem. Właśnie odejście aktorka od malarki miało zapoczątkować konflikt, jaki narodził się między panami.

- Ciąży mi ten brak więzi. Nie daje mi to spokoju. Ciężko mi z tym. Czekam na kontakt ze strony mojego syna, bo sam wielokrotnie wyciągałem rękę, prosiłem, ale bezskutecznie. Kiedyś myślałem, że jego niechęć do mnie minie, ale ona nie ustępuje - mówił niegdyś w magazynie "Na żywo".

Niestety, wszystko wskazuje na to, że Leonard Pietraszak nie odzyskał zaufania syna, które nadszarpnął przed laty. Aktor przyznał ponadto, że razem z pierwszą żoną nie byli gotowi na założenie rodziny i być może to spowodowało, że nie mógł w pełni odnaleźć się w roli troskliwego i zaangażowanego ojca.

Sonda
Widziałeś/widziałaś filmy z udziałem Leonarda Pietraszaka?
Leonard Pietraszak nie żyje! Wybitny aktor odszedł w nocy.

Co jest w życiu NAPRAWDĘ ważne, a na co lepiej "machnąć ręką"?

Posłuchaj rad Krystyny Mirek, autorki książki "Uwierz w szczęście"!

Listen on Spreaker.