Łzy i ogromny smutek na pogrzebie Żory Korolyova. Musisz odejść, by być. Kocham Cię

i

Autor: Sebastian Wielechowski/Super Express, AKPA Łzy i ogromny smutek na pogrzebie Żory Korolyova. "Musisz odejść, by być. Kocham Cię"

Łzy i ogromny smutek na pogrzebie Żory Korolyova. "Musisz odejść, by być. Kocham Cię" [GALERIA]

2022-01-05 20:10

Pogrzeb Żory Korolyova (†34 l.) odbył się w środę, 5 stycznia, w Warszawie. W uroczystym pożegnaniu tancerza znanego m.in. z "Tańca z Gwiazdami" uczestniczyła jego najbliższa rodzina, a także przyjaciele. Ostatnia droga Żory Korolyova była niezwykle wzruszająca. Nad trumną artysty polały się łzy.

Śmierć Żory Korolyova dla wszystkich była ogromnym szokiem. Tancerz zmarł niespodziewanie 21 grudnia 2021 roku, a 5 stycznia 2022 roku odbył się jego pogrzeb. Mężczyzna został pochowany na warszawskim cmentarzu - tak, jak sobie tego życzył. O woli zmarłego poinformowała w sieci jego ukochana - Ewelina Bator.

- Chcę żebyście wiedzieli, że Żora zostanie pochowany w Warszawie - w mieście, które kochał i wśród ludzi, którzy chcą go pożegnać. (...) Opiekuję się jego mamą, a ona opiekuje się mną. Dziękuję wam za każde słowo wsparcia - nie macie pojęcia, jak wiele znaczy.

Pogrzeb Żory Korolyova był bardzo wzruszający. Żałobników do łez doprowadziły słowa jego ukochanej: - Nie było dnia, kiedy nie myślał o córce, Soni, którą zawsze będzie kochał do szaleństwa. W trudnych chwilach spotykaliśmy się i zostaliśmy partnerami oraz najlepszymi przyjaciółmi. Od kiedy Cię poznałam, nigdy nie musiałam sobie robić kawy. Zawsze czekała gotowa z cynamonem w salonie. Skradłeś serce całej rodzinie (...) Lawina wspierających wiadomości, telefonów i morze łez, które po Tobie zostały, to tylko dowód na to, jak wiele dla nas wszystkich znaczysz. Dziś czas się pożegnać, do zobaczenia kochanie, dziękuję. Dziękuję, że dałeś mi tyle wspomnień, będę je nieść przez życie i pielęgnować. Musisz odejść, by być. Kocham Cię - cytował wypowiedź Bator Fakt.pl.

Za serce chwytały także słowa księdza, który kazanie zakończył słowami: "Tańcz Żorka, tańcz i nie przestawaj. Do zobaczenia w raju".

Po mszy we franciszkańskim kościele pw. św. Antoniego z Padwy przy ul. Senatorskiej 31 w Warszawie, trumna z ciałem Żory Korolyova została odprowadzona na Cmentarz Północny w Warszawie. Tancerz został pochowany w kwaterze C-VIII-2, rzędzie 9.

W naszej galerii zobaczysz zdjęcia z cmentarza.

Kilka godzin po pogrzebie w sieci pojawił się nowy wpis Eweliny Bator. - Kochanie moje! Odprowadziłam Ciebie najlepiej jak umiałam! Kocham Cię i jesteś z Nami! Dziękuję Ci za siłę którą mi dałeś!Do zobaczenia ?❤️ - napisała ukochana Żory Korolyova.

Groby aktorów 07 zgłoś się i Daleko od szosy. Niezapomniani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany