Pogrzeb Zory Korolyova

i

Autor: Autor: SE Pogrzeb Zory Korolyova

Wzruszający pogrzeb Żory Korolyova. Serce pęka po słowach jego ukochanej

2022-01-05 13:09

Punktualnie o godz. 13.30 we franciszkańskim kościele pw. św. Antoniego z Padwy przy ul. Senatorskiej 31 w Warszawie rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe Żory Korolyova (†34 l.). Tancerz zmarł nagle pod koniec ubiegłego roku. Jego śmierć wstrząsnęła światem polskiego show-biznesu. Według nieoficjalnych informacji przyczyną śmierci było zapalenie mięśnia sercowego.

Sprawą nagłej śmierci tancerza zajmuje się prokuratura. Jak dowiedział się "Super Express", są już pierwsze wyniki sekcji zwłok.

"Informuję, że prokuratura dysponuje wstępnymi wynikami przeprowadzonej sekcji zwłok. Dobro postępowania, jak również rodziny zmarłego nie pozwala na ich przedstawienie. Wskazuję przy tym, że prokuratura oczekuje na ostateczną opinię sądowo-lekarską, dotyczącą przyczyny zgonu pokrzywdzonego" - poinformowała nas Aleksandra Skrzyniarz, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

W tym samym dniu dotarła do nas informacja o szczegółach pogrzebu Żory Korolyova.

Żora Korolyov spocznie na Cmentarzu Północnym w Warszawie w kwaterze C-VIII-2, rzędzie 9.

Więcej informacji pod galerią.

Partnerka Żory Korolyova w Boże Narodzenie: "Śmierć jest niczym", "bez cienia żałoby". Całość potwornie wzrusza

Ewelina Bator 31 grudnia na Instagramie poinformowała o dacie pogrzebu Żory Korolyova: "Drodzy Przyjaciele, Znajomi i Fani. W imieniu rodziny pragnę poinformować, że ostatnie pożegnanie Naszego Kochanego Żory Korolyova odbędzie się dnia 5.01.2022 o godz. 13.30 we franciszkańskim kościele pw. św. Antoniego z Padwy przy ul. Senatorskiej 31 w Warszawie. Po mszy Nasz Kochany Żora zostanie pochowany na Cmentarzu Północnym (wjazd od bramy południowej)" - napisała.

Partnerka Żory Korolyova zamieściła wzruszający wpis. Tak żegna się z ukochanym

Pierwsi żałobnicy pojawili się nieco wcześniej, bo o godz. 13.00. Na zdjęciach w galerii powyżej widać, że trumna z ciałem jest już w kościele. Obok niej ustawiono piękne zdjęcie Żory Korolyova.

Trumnę do kościoła wprowadzili mężczyźni w kurtkach z napisem "Skrzydlate anioły".

Wśród żałobników widać tancerzy z "Tańca z gwiazdami", m.in. Jacka Jeschke, Ewę Szabatin, Tomasza Barańskiego, Jana Klimenta, Lenkę Klimentovą, Rafała Maseraka, a także Olgę Kalicką, aktorkę znaną z serialu "Rodzinka.pl", a ostatnio filmu "Dziewczyny z Dubaju", pojawił się także Agustin Egurrola. We mszy uczestniczą również Agnieszka Mrozińska i Karolina Nowakowska.

"Tańcz Żorka, tańcz i nie przestawaj. Do zobaczenia w raju" - powiedział na koniec kazania ksiądz. Głos zabrała także Ewelina Bator, ukochana Żory. - Nie było dnia, kiedy nie myślał o córce, Soni, którą zawsze będzie kochał do szaleństwa. W trudnych chwilach spotykaliśmy się i zostaliśmy partnerami oraz najlepszymi przyjaciółmi. Od kiedy Cię poznałam, nigdy nie musiałam sobie robić kawy. Zawsze czekała gotowa z cynamonem w salonie. Skradłeś serce całej rodzinie (...) Lawina wspierających wiadomości, telefonów i morze łez, które po Tobie zostały, to tylko dowód na to, jak wiele dla nas wszystkich znaczysz. Dziś czas się pożegnać, do zobaczenia kochanie, dziękuję. Dziękuję, że dałeś mi tyle wspomnień, będę je nieść przez życie i pielęgnować. Musisz odejść, by być. Kocham Cię - cytuje jej wypowiedzi Fakt.pl.