Ewelina Bator i Żora Korolyov

i

Autor: Ewelina Bator/Instagram Aktorka i tancerz "Tańca z gwiazdami" byli razem przez 5 lat, do jego śmierci

Partnerka Żory Korolyova w Boże Narodzenie: "Śmierć jest niczym", "bez cienia żałoby". Całość potwornie wzrusza

2021-12-26 20:36

Żora Korolyov zmarł tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. Śmierć popularnego tancerza i byłego trenera w "Tańcu z gwizdami" poruszyła nie tylko jego bliskich, lecz także cały świat polskiego show-biznesu. W pierwszy dzień Świąt na osobisty wpis na Instagramie zdecydowała się partnera Żory Korolyova - Ewelina Bator. Jej słowa nieprawdopodobnie wzruszają.

Żora Korolyov miał wiele planów na życie. Zdecydowanie przedwczesna śmierć zaledwie 34-letniego tancerza wstrząsnęła całą Polską. Tragiczne informacje potwierdziła Ewelina Bator, ukochana Żory Korolyova. "Mój kochany! Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca. Prawdą jest, że dnia 21.12.2021 odszedł człowiek, który kochał całym sercem i którego ja kochałam i kocham najmocniej na świecie. Nasze serca pękły, ale złożą się kochanie tam na górze. Będziemy się sobą opiekować. Kochamy Cię. Wierzcie mi – też w to nie wierzę. Długo nie uwierzę" - napisała w mediach społecznościowych (WIĘCEJ O TYM TUTAJ). W Święta Bożego Narodzenia Ewelina Bator, która jest aktorką znaną m.in. z serialu "Barwy szczęścia", zamieściła kolejny niezwykle wzruszający wpis. "Kochanie jesteś moją pierwszą gwiazdką" - tak rozpoczęła swój obszerny post, który okrasiła trzema czarnymi serduszkami i zdjęciem z Żorą.

W naszej galerii zobaczysz, jak gwiazdy pożegnały Żorę Koryloyova 

NIE PRZEGAP: Anna Mucha w Święta pokazała pośladki. Pan Zdzisław nie wytrzymał! Wielki skandal i ostra riposta! [Foto]

W dalszej części wpisu Ewelina Bator cytuje wiersz "Śmierć jest niczym", którego autorem jest Henry Scott Holland. "To tak, jakbym się wymknął do sąsiedniego pokoju. Jestem wciąż sobą i Ty jesteś sobą. Czymkolwiek dla siebie byliśmy, tym jesteśmy nadal. Nazywaj mnie moim dawnym imieniem, mów do mnie tak, jak zawsze mówiłaś. Nie zmieniaj tonu, nie przybieraj na siłę poważnej i smutnej miny. Śmiej się; tak jak zawsze śmialiśmy się z żartów, które bawiły nas oboje. Baw się, uśmiechaj, myśl o mnie. Módl się za mnie. Niech moje imię zawsze będzie wymawiane zwyczajnie, bez śladu cienia. Niech wypowiadane będzie bez nacisku, bez cienia żałoby. Życie znaczy to samo, co zawsze znaczyło. Dlaczego miałbym zniknąć z twojego serca, skoro zniknąłem tylko z oczu? Czekam na ciebie, tylko przez krótką chwilę, aż przyjdzie twój czas" - tak brzmi fragment utworu cytowanego przez partnerkę Żory Korolyova. 

O śmierci Żory Korolyova (TU PRZECZYTASZ, KIM BYŁ ŻORA KOROLYOV) poinformowaliśmy późnym wieczorem, 21 grudnia. Według nieoficjalnych doniesień, przyczyną śmierci popularnego tancerza było zapalenie mięśnia sercowego. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE