Marzena Gargas w M jak miłość

i

Autor: MTL MaxFilm Marzena Gargas w "M jak miłość"

Nowa piękność w „M jak miłość”. Kilka lat temu brała udział w show Polsatu. Co o niej wiemy?

2021-01-25 19:21

Scenarzyści serialu TVP dbają o to, by widzowie się nie nudzili. Co jakiś czas do obsady dołączają więc nowi bohaterowie, a co za tym idzie - nowe gwiazdy - ostatnio byli to m.in. Dariusz Kordek i Karol Strasburger. W odcinku, który zostanie pokazany 26 stycznia w „M jak miłość” zobaczymy Marzenę Gargas - uczestniczkę show Polsatu.

Co jakiś czas „Super Express” informuje o nowych nazwiskach w obsadzie najpopularniejszego serialu w Polsce. W ostatnich tygodniach było ich naprawdę sporo - poznaliśmy nowych sąsiadów Mostowiaków, a także znudzone sobą małżeństwo. To jednak nie koniec niespodzianek.

Wyciekło zdjęcie Piotrusia z nowego „Kogla Mogla”. Co za przemiana, trudno go rozpoznać!

W odcinku 1561. w serialu gościnnie pojawi się Marzena Gargas, uczestniczka show „Must Be The Music”. Jak czytamy w opisie odcinka: „Młoda gwiazda zagra córkę Iwańskiego – pisarza (Robert Czechowski), z którym współpracuje w wydawnictwie Iza (Adriana Kalska). A jej bohaterka pojawi się na wieczorze autorskim ojca, robiąc tym artyście sporą niespodziankę”

Jaką? Przekonamy się już wkrótce.

Marzena Gargas brała udział w ósmej edycji muzycznego show. Program pokazywany był od września 2014 roku. Po raz pierwszy do udziału w odcinkach rozgrywanych na żywo zakwalifikowało się łącznie osiemnastu uczestników, którzy zostali podzieleni na dwa półfinały. Marzena Gargas była jedną z nich. Jak widać jest nie tylko dobrą piosenkarką, ale i aktorką.

Romuald Lipko zmarł przed rokiem. Przyjaciel artysty opublikował nieznane nagranie

Teresa Lipowska trafi do domu opieki. Smutne wyznanie gwiazdy "M jak miłość"