Spytali Oświecińskiego, ile zarobił na promowaniu szczepień. Odpowiedział i podał konkretną kwotę!

2022-01-10 22:44
Tomasz Oświeciński przyjął trzecią dawkę. Gwiazdor M jak miłość odpowiada, ile zarobił na promocji szczepień
Autor: AKPA Tomasz Oświeciński przyjął trzecią dawkę. Gwiazdor "M jak miłość" odpowiada, ile zarobił na promocji szczepień

Tomasz Oświeciński zdobył popularność dzięki filmom Patryka Vegi i roli w serialu "M jak miłość". Aktor pochwalił się swojemu licznemu gronu fanów, że właśnie przyjął trzecią dawkę szczepionki. Nie wszystkim jednak spodobał się wpis Oświecińskiego. Jeden z fanów zapytał go, ile na tym zarobił. Gwiazdor "M jak miłość" odpowiedział i podał konkretną kwotę!

Tomasz Oświeciński zamieścił w sieci zdjęcie ze szczepienia i poinformował, że to już trzecia dawka, którą przyjmują on i jego żona Ola.

- Nie jestem naukowcem ani lekarzem, ale jestem wolnym człowiekiem podejmującym samodzielnie decyzje. Dziś wspólnie z Olą podjęliśmy decyzję o 3 szczepieniu przeciwko COVID-19. Nasza córka też skorzystała z możliwości szczepienia, kiedy tylko można było szczepić młodszych - rozpoczyna swój wpis gwiazdor "M jak miłość".

NIE PRZEGAP: Izabela Krzan planuje ślub? Prezenterka opowiedziała o swoim związku

- Wierzę w naukę, a nie teorie spiskowe. Wiem też, że szczepionka nie chroni przed chorobą w 100%, ale pomaga znieść ją lżej. Mam na to sporo przykładów w swoim otoczeniu. Jeśli w ten sposób mogę przyczynić się do tego, aby nie narażać innych i wykonać krok na przód do dni, kiedy pandemia będzie tylko złym snem, to zaszczepię się jeszcze 100 razy jak będzie trzeba - deklaruje Tomasz Oświeciński. 

Temat szczepień już od początku dzieli Polaków. Nic więc dziwnego, że wśród fanów aktora znalazły się także osoby, które wyraziły dezaprobatę dla jego wpisu. 

- Ile ci zapłacili za podanie placebo czy tam witaminy?? - zapytał jeden z internautów. 

Tomasz Oświeciński odpowiedział: - Milion to dobrze czy mało ?

- Peso? - dopytywała go kolejna internautka.

- Euro. W Pesos wziąłem za drugą dawkę - odpowiedział gwiazdor "M jak miłość". Zobaczcie jego wpis niżej!

NIE PRZEGAP: Królikowski ujawnia kulisy strzelaniny u ojca Opozdy. Przeżyli horror. TYLKO U NAS

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE