Macaulay Culkin i Brenda Song ukrywali to niemal 4 miesiące. Znów przechytrzyli wścibskie media

i

Autor: instagram Macaulay Culkin i Brenda Song ukrywali to niemal 4 miesiące. Znów przechytrzyli wścibskie media

Gratulacje

Macaulay Culkin i Brenda Song ukrywali to niemal 4 miesiące. Znów przechytrzyli wścibskie media

2023-03-20 15:07

Znany z kultowych już świątecznych filmów o niesfornym, ale rezolutnym Kevinie, Macaulay Culkin (42 l.) i jego narzeczona Brenda Song (34 l.) tworzą bardzo zgraną, ale skrytą parę. Skrzętnie strzegą swej prywatności i, jak się okazuje, robią to bardzo skutecznie. Po raz kolejny udało im się przez kilka miesięcy utrzymać w tajemnicy narodziny dziecka. Właśnie wyszło na jaw, że od grudnia tworzą już nie trzy-, a czteroosobową rodzinę.

Macaulay Culkin i Brenda Song zostali rodzicami po raz drugi. Ich drugi syn - Carson, przyszedł na świat jeszcze przed Bożym Narodzeniem. Sprytnym rodzicom udało się jednak do tej pory ukrywać radosną nowinę. W ubiegłym tygodniu portal pagesix.com poinformował o ponownym rodzicielstwie pary, powołując się na kilka anonimowych źródeł. Jednak ani Culkin, ani Song oficjalnie nie potwierdzili tych doniesień.

Para już po raz drugi przechytrzyła media, chroniąc swoje życie prywatne. Ich pierworodny syn przyszedł na świat w kwietniu 2021 roku, ale informację o ciąży i narodzinach dziecka aktorzy utrzymywali w tajemnicy jeszcze kilka miesięcy po narodzinach dziecka. O swoim potomku poinformowali świat dopiero wtedy, gdy uznali to za stosowne i kiedy sam poczuli się do tego gotowi. Starszy syn pary nosi imię Dakota, odziedziczył je po  tragicznie zmarłej w 2008 r. siostrze Macaulay'a.

Macaulay Culkin i Brenda Song poznali się w 2017 r. na planie filmowym, a w ubiegłym roku zaręczyli. Macauley był już wtedy gwiazdą po przejściach, gdyż popularność nie przysporzyła mu wiele radości i szczęścia. Wszyscy kochali Kevina i jego przygody w filmach "Kevin sam w domu" i "Kevin sam w nowym Jorku", ale sława przyniosła odtwórcy tej roli więcej złego, niż dobrego. Nie poradził sobie z presją. Jego rodzice toczyli wojnę o pieniądze zarobione przez syna, chłopak zaś popadł w nałogi. Na szczęście udało mu się wyzwolić od narkotyków i stanąć na nogi. Gdy poznał Brendę był już czysty. 

Sonda
Czy chciałbyś/chciałabyś zobaczyć nową wersję "Kevin sam w domu" z dorosłym Culkinem?
Kuba Urbański z grupy Playboys nie wierzył, że jego żona jest w ciąży!