Maciej Orłoś nie rusza się bez narzeczonej

i

Autor: Marek Kudelski/Super Express Maciej Orłoś nie rusza się bez narzeczonej

Szokujące fakty

Maciej Orłoś szczęśliwie żyje u boku młodszej o 23 lata partnerki. Wciąż jednak nie rozwiódł się z trzecią żoną

2023-07-07 18:27

Maciej Orłoś (62l.) wraz z Pauliną Koziejowską (39l.) od kilkunastu miesięcy są w szczęśliwym związku. Para zamieszkała nawet wspólnie. Były prezenter "Teleexpressu" jednak cały czas formalnie jest w związku ze swoja trzecią żoną, Joanna Twardowską. Przez dłuższy czas po rozstaniu para nie złożyła wniosku rozwodowego.

Maciej Orłoś od  miesięcy jest związany z młodszą o 23 lata Pauliną Koziejowską. Para poznała się na jednym z branżowych eventów. Jak wyznała dziennikarka w rozmowie z "Dzień Dobry TVN, było to zauroczenie od pierwszego wejrzenia. - Poczułam to od razu, bo ja mam coś takiego, że albo czuję, albo nie. Gdybym nie poczuła, to nie byłoby kontynuacji na pewno naszej relacji - mówiła. Mało jednak kto, wie, że prezenter cały czas pozostaje w formalnym związku ze swoja trzecią żoną, Joanną Twardowską.

Maciej Orłoś szczęśliwy u boku Pauliny Koziejowskiej. Wciąż jednak się nie rozwiódł

Małżeństwo Orłosia i Twardowskiej trwało 26 lat. Doczekali się dwójki dzieci - dorosłych już Kuby i Melanii. Obecnie wiadomo, że sprawa rozwodowa została już założona w sądzie, ale, jak podaje gazeta "Fakt", nie ma jeszcze wyznaczonego terminu pierwszej rozprawy. Dziennikarz może jeszcze trochę poczekać na oficjalne zakończenie małżeństwa, gdyż w warszawskich sądach jest spora kolejka.

Zobacz poniższą galerię: Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś na romantycznym spacerze 

Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś czule o swojej relacji i o hejterach: Nie interesuje nas opinia obcych ludzi!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany