Maciej Orłoś - trudne chwile

i

Autor: instagram Maciej Orłoś - trudne chwile

Prezenter pod pantoflem?

Maciej Orłoś jest poddawany różnym próbom! Trudne chwile, aż nie do pomyślenia

2023-02-07 5:30

Ależ on musi mieć mocną psychikę! Paulina Koziejowska (41 l.) i Maciej Orłoś (63 l.) stali się bardzo internetową parą. Może nie byłoby w tym nic dziwnego, ale znany dziennikarz jest poddawany różnym wyzwaniom, których nie dźwignąłby niejeden mężczyzna. Niektórzy się uśmiechają, inni podziwiają, widząc jego zmagania uwieczniane na filmikach.

Niewielu dawało im szansę ze względu na dzielącą ich przepaść wiekową, a jednak Paulina i Maciej są ze sobą bardzo szczęśliwi. Niektórzy twierdzą, że prezenter zmienił się u boku pięknej dziennikarki. Dzięki niej gwiazdor coraz częściej pozwala sobie na spontaniczność, z jakiej dotąd go nie znano. Znajomi zakochanych nie mają wątpliwości, że ten związek wyszedł im na dobre. Koziejowska przy Orłosiu rozkwita, a on zyskał wizerunek ciepłego i troskliwego mężczyzny, który dla ukochanej jest gotów do wielu poświęceń. No właśnie.

Jest zmuszany albo do zmywania mopem podłogi, albo do ćwiczeń na mrozie. Innym razem jest prześladowany za palenie papierosów, zawijany w koc za „przewinienia” lub musztrowany przed telewizorem, bez możliwości dotykania pilota do zmiany programu. Jak widać, nie ma łatwo. Znosi to jednak jak mało który mężczyzna. Nie da się ukryć, że podchodzi do tego wszystkiego z dystansem, jak przystało na twardziela. Ba, widać nawet, jakby ubyło mu trochę lat.

Mimo wszystko nie zazdrościmy, ale podziwiamy.

Koziejowska i Orłoś o wspólnym życiu
Sonda
Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś pasują do siebie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany