Maciej Stuhr opisał, co zrobił w pociągu. Aktor nie chciał wzbudzać sensacji. Fani byli zachwyceni

i

Autor: AKPA/Niemiec

Co za podróż!

Maciej Stuhr opisał, co zrobił w pociągu. Aktor nie chciał wzbudzać sensacji. Fani byli zachwyceni!

2022-08-18 17:30

Maciej Stuhr (47 l.), choć jest uznanym aktorem i niekwestionowaną gwiazdą polskiego kina, zachował naturalną skromność. Udowadnia to sytuacja z podróży do Łodzi, którą aktor podzielił się z fanami w mediach społecznościowych. Maciek Stuhr zmierzał pociągiem na plan filmowy do nowej produkcji ze swoim udziałem. Czekała go jednak mała niespodzianka... Kto tego nie zna!

Maciej Stuhr podróż pociągiem odbył... na schodku między wagonami. Nie chciał wzbudzać sensacji!

Maciej Stuhr słynie ze swojego poczucia humoru, które lubimy i cenimy! Aktor nierzadko dzieli się nim z fanami na swoich kanałach w mediach społecznościowych. Tym razem na Facebooku opublikował zdjęcie ze swojej podróży do Łodzi na plan filmowy. Jako środek transportu wybrał pociąg, nie obyło się jednak bez komplikacji...

Aktor z zawadiackim uśmiechem przysiadł skromnie na schodku pomiędzy wagonami! Okazało się, że choć miał wykupione miejsce w pociągu, ktoś go podsiadł. Maciej Stuhr nie chciał jednak "wzbudzać sensacji" i robić afery ze zdarzenia. Zdecydował się więc na alternatywne rozwiązanie. Wzbudziło to spory szacunek fanów, którzy jak zwykle podkreślili klasę aktora, a także nie kryli, że im samym często przydarzały się podobne sytuacje. 

Cieszyli się także z powrotu do zdrowia Macieja Stuhra, który jeszcze w tym roku miał wypadek na planie serialu "Szadź". Aktor musiał przejść operację kolana! Ostatnio jednak pojawił się na koncercie Stinga w Warszawie, gdzie ze sceny podzielił się ważną refleksją na temat demokracji. Więcej poniżej!

Ewa Wąsikowska VIDEOBLOG: Stuhr i Biedroń szczerze o seksie! Ruszyła akcja #sexedpl

Do Łodzi na plan pociągiem. Ktoś siedzi na moim miejscu, no ale trudno:)) Lepiej sobie w spokoju siedzieć na schodku między wagonami, niż wzbudzać sensację. Bardzo miła podróż - pisał na swoim profilu na Facebooku rozbawiony aktor.

Maciej Stuhr nie stroni od mocnych wyznań! Zobacz, co wyjawił na temat skłonności do alkoholu i depresji w naszej galerii zdjęć poniżej.

Sonda
Czy uważasz, że Maciej Stuhr to dobry aktor?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE