Paweł Małaszyński

i

Autor: AKPA/Podlewski Paweł Małaszyński

Co za widok!

Paweł Małaszyński pokazał zdjęcie ze ślubu. Jak on wyglądał!

2022-08-18 9:28

Paweł Małaszyński (46 l.) to bardzo romantyczny mężczyzna. Z okazji 20. rocznicy ślubu wrzucił do sieci zdjęcie z ceremonii i we wzruszających słowach zwrócił się do ukochanej żony. Wszyscy i tak patrzyli zwrócili głównie uwagę tylko na to, jak Paweł Małaszyński wówczas wyglądał!

Paweł Małaszyński od prawie 30 lat jest wierny jednej kobiecie. Swoją żonę Joannę Chitruszko poznał jeszcze w szkole i od tamtej pory są nierozłączni. Doczekali się dwójki dzieci: syna Jeremiasza i córki Lei. Na co dzień aktor nie chwali się swoim życiem prywatnym, chociaż ostatnio coraz częściej wrzuca do mediów społecznościowych kadry rodzinne. Tak zrobił i teraz, pokazując zdjęcie ze ślubu z Joanną.  

Pałac w Śmiłowicach. Tu Pazura brał ślub. Tak wygląda magiczne miejsce pod Krakowem

Małaszyński pokazał zdjęcie ze ślubu

Paweł i Joanna 20 lat temu, 17 sierpnia 2002, stanęli na ślubnym kobiercu. Para była ze sobą prawie 10 lat dłużej, co w swoim wpisie zauważył Małaszyński. Wczoraj aktor postanowił w romantyczny sposób uczcić 20. rocznicę ślubu tzw. porcelanowe gody. Na Instagramie zamieścił wzruszający wpis, w którym zwrócił się do swojej ukochanej, pokazując jednocześnie ich zdjęcie ze ślubu. Wszyscy są w szoku, jak wyglądał wtedy aktor!

- Najdroższa Moja Dziewczyno. Prawie 30 lat razem. Dziś Nasze Porcelanowe Gody. Wiem, że chcielibyśmy by czas zwolnił, byśmy nie czuli jego biegu… ale bez względu na wszystko, chcę żebyś wiedziała, że to dobre życie, jedno z lepszych jakie mieliśmy i wiem, że cały czas będziemy starać się je dobrze wykorzystać, ponieważ wierzę, że są takie losy ludzkie, które kiedy raz się splotą, pozostają nierozłączne❤️", napisała Małaszyński na Instagramie.

Sonda
Też wziąłeś ślub ze swoją szkolną miłością?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE