Maffashion

i

Autor: AKPA / Niemiec

Co miała na myśli?

Maffashion została zapytana, czy jest w związku. Tak odpowiedziała

2022-10-13 11:38

Maffashion (35 l.) brylowała 11 października na modowej imprezie Party Night Fashion. Choć mogła spodziewać się, że dziennikarze będą zadawać jej pytania o zakończony związek z Sebastianem Fabijańskim (35 l.), nie unikała rozmów na ściance.

Maffashion w ostatnim czasie było niezwykle głośno. Wszystko za sprawą kontrowersyjnego rozstania z Sebastianem Fabijańskim, który przyznał publicznie, że dopuścił się zdrady. Choć pojawiają się też głosy, że blogerka również nie do końca miała być fair względem swojego partnera, oficjalnie nic nie zostało potwierdzone. Nieoficjalnie mówi się również o nowym związku aktora, który został niedawno przyłapany na czułościach z Anną-Marią Sieklucką (30 l.). Julia Kuczyńska, bo tak naprawdę nazywa się Maffashion, przyznała w rozmowie z Pudelkiem, że nie zna swojej rzekomej następczyni, jednocześnie potwierdziła, że kobieta bywała w jej domu. Podczas tej samej rozmowy poruszony został również wątek tajemniczej relacji blogerki z aspirującym na rapera Mateuszem "blu3aby".

Maffashion spytana, czy jest w związku. Dziwna odpowiedź

- Ja nie jestem w związku, to media tak napisały, czy kiedykolwiek ja powiedziałam coś takiego? Ja po prostu nie komentuje. Niekomentowanie jest potwierdzeniem, zaprzeczeniem? (...) Singielką też nie jestem. Nie musisz rozumieć, bo ja nie muszę się spowiadać przed innymi ludźmi, ważne, że ja wiem - stwierdziła w rozmowie z Pudelkiem.

Ponadto zdobyła się na wyznanie, jaką zamierza być matką dla 2-letniego Bastiana.

- Będę bardziej wyluzowana niż moi rodzice, ale to zależy od tematu, zobaczymy też, jaki będzie Bastek, czy będzie więcej przysparzał problemów czy mniej. Ja np. byłam bardzo dynamicznym, absorbującym dzieckiem, którego wszędzie było pełno, ale dzieci bywają różne. (...) Teraz jest bunt dwulatka, więc jest hardcore'owo. Będę starała się być jak najlepszą mamą, czyli to, co robię od samego początku. Będę dostosowywała matczyną rolę do wieku - dodała.

Czy plany Maffashion się spełnią? Czas pokaże. Tymczasem czekamy na kolejne informacje ws. nowych relacji zarówno Kuczyńskiej, jak i Fabijańskiego.

Szybka Seria - Sebastian Fabijański
Sonda
Lubisz Maffashion?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany