Magda Gessler ma jeszcze jedno dziecko! Wyszło na jaw, jak wygląda jej przybrany syn

i

Autor: Instagram @waldemarkozerawski Magda Gessler ma jeszcze jedno dziecko! Wyszło na jaw, jak wygląda jej przybrany syn

Magda Gessler ma jeszcze jedno dziecko! Wyszło na jaw, jak wygląda jej przybrany syn

2021-09-24 8:45

Magda Gessler ma syna i córkę. Lara Gessler i Tadeusz Müller to jej oczka w głowie. Okazuje się jednak, że na tym nie koniec! Restauratorka ma jeszcze jedno dziecko! To przybrany syn, którego ojcem jest ukochany mąż Gessler, Waldemar Kozerawski. Wyszło na jaw, jak wygląda uroczy młodzieniec, pasierb Magdy Gessler!

Magda Gessler ma trzecie dziecko! To przybrany syn, jej pasierb! Ojcem młodego mężczyzny jest Waldemar Kozerawski, z którym restauratorka jest związana, para miała nawet wziąć ślub! Waldemar to lekarz medycyny estetycznej, na co dzień mieszka w Toronto. Tak pisał o swojej ukochanej: - Chciałbym powiedzieć o Mojej Żonie, że jest najpiękniejszym człowiekiem jakiego znam! Jest piękna, dumna i dobra w środku. A wbrew temu co ludzie myślą, bardzo nieśmiała i niepewna na zewnątrz... Zawsze skłonna do pomocy każdemu z kim zetknie ją los.. To nie tylko pomoc w Kuchennych rewolucjach, ale to ogromna empatia dla ludzi zwierząt i sytuacji w jakich się znajduje. Doświadczam tego na każdym kroku będąc z Nią na urlopie w domu czy na towarzyskim spotkaniu. Okazuje się, że mężczyzna poświęca czas nie tylko swej wybrance, ale również synowi. Właśnie pokazał z nim zdjęcie na Instagramie. Tak wygląda przybrany syn Gessler, jej pasierb! Zdjęcie niżej.

Waldemar Kozerawski z synem

i

Autor: Instagram Waldemar Kozerawski z synem

Przypomnijmy, że w latach 80. Magda Gessler wyszła za mąż za Volkharta Müllera (1942–1987), niemieckiego korespondenta tygodnika "Der Spiegel" w Madrycie. Para doczekała się syna, Tadeusza (38 l.). Po śmierci męża, siostra Piotra Ikonowicza wróciła do Polski i wzięła ślub z Piotrem Gesslerem, znanym restauratorem. W 1989 roku urodziła córkę Larę.

Spróbowaliśmy horrendalnie drogich pączków od Gessler: "Orgazm w ustach"
Sonda
Magda Gessler bardziej pomaga czy szkodzi restauracjom?