Pogrzeb aktorki "Miodowych lat". W nekrologu o seksie i alkoholu!

2021-09-24 7:55
Krystyna Kołodziejczyk nie żyje
Autor: AKPA Krystyna Kołodziejczyk nie żyje

Krystyna Kołodziejczyk nie żyje. Odeszła 13 września. Zaplanowano już pogrzeb Krystyny Kołodziejczyk. Aktorka miała na koncie wiele ról teatralnych, filmowych i serialowych. Wystąpiła między innymi w "Miodowych latach", "Kogel-Mogel", "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz" czy "Zmiennikach". Wybitna aktorka spocznie na Powązkach Wojskowych. W nekrologu napisano mocne słowa o seksie i alkoholu.

Krystyna Kołodziejczyk nie żyje. Aktorka "Miodowych lat" odeszła 13 września, dwa tygodnie po śmierci męża. Wybitna aktorka ma na koncie wiele ról telewizyjnych. Zasłynęła jako dzięki produkcjom takim jak: "Kogel-mogel", "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz", "Czterej pancerni i pies", "Zmiennicy" czy "Miodowe lata". W ostatnim z wymienionych seriali przez pięć lat wcielała się w rolę Heleny Grzelakowej, sąsiadki Krawczyków. Występowała też w "Och-Teatrze" założonym przez Fundację Krystyny Jandy na rzecz Kultury. Przyjaciele z tej instytucji pożegnali Krystynę Kołodziejczyk i przekazali informacje o jej pogrzebie. Padły słowa o seksie i alkoholu!

Pogrzeb aktorki "Miodowych lat". W nekrologu o seksie i alkoholu!

W nekrologu pod którym podpisali się Pracownicy i Przyjaciele Fundacji Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury, opublikowanym na stronie nekrologi.wyborcza.pl czytamy:

Z wielkim żalem żegnamy naszą Przyjaciółkę, Aktorkę naszych teatrów, Najwierniejszego Widza Krystynę Kołodziejczyk "Kiksę". Będziemy zawsze o Tobie pamiętać, a Twoja złota myśl: "Seks i alkohol gwarantem pogodnej starości" będzie nam przyświecać. Odpoczywajcie z Wiesiem spokojnie.

Pogrzeb Krystyny Kołodziejczyk. Data i miejsce uroczystości

Jak piszą bliscy aktorki: - Msza święta odbędzie się 28 września 2021 o godz. 12.00 w Kościele pw. św. Andrzeja Apostoła i Brata Alberta przy Placu Teatralnym. Następnie udamy się na Powązki Wojskowe, gdzie o godz. 14.00 odprowadzimy Naszą Przyjaciółkę w ostatnią drogę.

Kultowe ekranizacje lektur. Groby aktorów Znachora, Wesela, Chłopów, Pana Tadeusza, Kariery Nikodema Dyzmy i Ziemi obiecanej | Niezapomniani
Sonda
Pamiętacie Panią Krystynę z "Miodowych lat"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE