To się porobiło!

Magda Gessler rozpacza: "Mam za mało czasu dla wnuczki"!

2022-08-30 6:34

Magda Gessler (69 l.) to bardzo zapracowana gwiazda. Czasem bywa zmęczona i choć ma mało czasu dla bliskich nie narzeka na swój los. Królowa „Kuchennych rewolucji” stwierdza jedynie, że mogłaby mieć więcej czasu dla ukochanej wnuczki Neny (2 l.).

Celebrytka jest w nieustannej podróży, z planu na plan. Odcinki jej flagowego programu powstają w całej Polsce. Mimo że Magda Gessler mam mało czasu dla bliskich, wie, że praca to jej życie. - Jestem szczęśliwa, bo strasznie kocham otwierać nowe drzwi kolejnych restauracji i nie wiedzieć co tam będzie i rozgryzać nowe zagadki - opowiada „Super Expressowi” Magda, która choć jest w euforii przyznaje, że ma za mało czasu dla wnuczki. Mimo wszystko jej córka Lara i tak chwali ją jako babcię. - Nie mam czasu, żeby rozpieszczać Nenę. Wciąż mi tego czasu za mało, ale Lara też chce rozpieszczać ją sama, więc czekam, kiedy się trochę zmęczy - uśmiecha się restauratorka i dopatruje się w dziewczynce podobieństwa do siebie. - Kocham Nenę. Uważam, że jest uosobieniem mojego temperamentu, więc nie mają prosto, ale Lara jest najpiękniejszą i najcudowniejszą mamą na świecie - dodaje gwiazda. Niebawem Lara (32 l.) urodzi chłopca. Sławna babcia przyznaje, że nie miała jeszcze czasu, by przygotować prezent dla kolejnego członka rodziny, ale intensywnie myśli w tym temacie.

Magda Gessler: Wnuczka odziedziczyła temperament po mnie!
Sonda
Lubisz Magdę Gessler?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają