Magda Gessler

i

Autor: Facebook/@MasterChef TVN Magda Gessler

Znamy powód!

Magda Gessler nie stawiła się w pracy! Wszystko przez syna

2022-11-21 13:59

Magda Gessler (69 l.) nie pojawiła się na planie "MasterChefa", gdzie jako jurorka ocenia poczynania uczestników. Co się stało, że restauratorka nie pojawiła się w 11. odcinku programu? Michel Moran wyjawił powód nieobecności Magdy Gessler w "MasterChefie". Chodzi o jej syna!

Magdy Gessler chyba nikomu nie trzeba przedstawiać - restauratorka od lat odmienia oblicze polskiej gastronomii. Gwiazda nazywana "królową TVN-u" prowadzi popularny program "Kuchenne rewolucje", jest również jurorką w "MasterChefie". W jednym z ostatnich odcinków nie pojawiła się w studiu, a Michel Moran tłumaczył jej nieobecność. Co się stało? 

Magda Gessler nieobecna w "MasterChefie". Znamy powód

Najnowsza edycja "MasterChefa" powoli dobiega końca. Kulinarne poczynania uczestników programu oceniają Magda Gessler, Michel Moran oraz Anna Starmach. Co ciekawe, w 11. odcinku "MasterChefa" przez dłuższy czas na próżno było szukać gospodyni "Kuchennych rewolucji". Michel Moran wytłumaczył nieobecność Magdy Gessler w "MasterChefie" w następujący sposób: 

Ważne pytanie: dlaczego Magda Gessler nie stoi po mojej lewej stronie? To jest bardzo ważny powód. Magda wyjechała na ślub swojego syna, Tadeusza. Chcę powiedzieć jedno: Tadeusz, Jagoda, wszystkiego najlepszego - oznajmił, wznosząc kieliszek z winem. 

Gdy restauratorka pojawiła się w "MasterChefie", postanowiła osobiście wyjaśnić swoją nieobecność. 

Przepraszam, że nie było mnie na poprzednich konkurencjach, ale był ślub mojego syna. Mam nadzieję, że już jestem bardzo twardo obecna na tej ziemi i w tym miejscu - zaśmiała się Magda Gessler. 

Przypomnijmy: Tadeusz Müller, syn gwiazdy TVN, poślubił swoją ukochaną 25 czerwca br. Specjalnie na tę okazję mężczyzna wybrał... różową marynarkę!

Sonda
Oglądasz "MasterChefa"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany