Dieta cud?

Magda Gessler niknie w oczach! Przypominamy jej sposób na zdrowe odchudzanie

2022-12-15 15:39

Magda Gessler (69 l.) to słynna restauratorka oraz jedna z twarzy stacji TVN. Gwiazda jakiś czas temu przeszła metamorfozę - straciła kilkanaście kilogramów, co widać gołym okiem na zdjęciach! Gessler ma zdrowy sposób na odchudzanie i co ciekawe, nie wymaga on stosowania rygorystycznej diety. Przypominamy go w naszym artykule!

Magda Gessler jest jedną z najpopularniejszych gwiazd TVN. Słynna restauratorka podbiła serca telewidzówz, prowadzonym przez siebie show "Kuchenne rewolucje". Obecnie jest właścicielką kilku biznesów, a jej nazwiskiem sygnowane są restauracje w całej Polsce. 

Magda Gessler znowu schudła. "Szczęśliwa, odchudzona"

Jakiś czas temu Magda Gessler przeszła metamorfozę. Gwiazda zrzuciła kilkanaście kilogramów, czego nie sposób nie zauważyć na zdjęciach. Jedno z ostatnich podpisała słowami: "Szczęśliwa, odchudzona, bardzo zapracowana".

W wywiadzie z magazynem "Party" z 2019 roku restauratorka zdradziła swój przepis na zdrowe odchudzanie. Co ciekawe, nie stosowała żadnej diety!

- Jem mniejsze porcje. To żadne odkrycie, ale działa! Nigdy nie odchudzam się rygorystycznie. Nakazy i zakazy nie działają dobrze. Najważniejszy jest spokój, zaufanie sobie i zachowanie równowagi - powiedziała.

Co więcej, Magda Gessler ograniczyła spożycie mięsa i unika podjadania między posiłkami. Dba także o odpowiednie nawodnienie organizmu w ciągu dnia.

- Jest mnie mniej już o 13 kilogramów. Znikam na wadze, bez wysiłku, zupełnie w sposób magiczny. Dziś prawie nie jem mięsa, piję dużo ciepłej wody, nie podjadam między posiłkami, a jeśli już, to odrobinę śliwek lub malin - dodała w tym samym wywiadzie.

Gwiazda nie ukrywa, że duży wpływ na jej metamorfozę ma… intensywna praca. Gessler jest w ciągłym biegu, ale pamięta o regularnych posiłkach. 

Zobacz przemianę Magdy Gessler w naszej galerii!

Sonda
Lubisz Magdę Gessler?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany