Odchudzona Magda Gessler zachwyca figurą

i

Autor: AKPA/Kurnikowski Odchudzona Magda Gessler zachwyca figurą

Wow!

Odchudzona Magda Gessler zachwyca figurą. Oczarowani fani: "Jakiś przepis?"

2022-12-09 17:45

Magda Gessler (69 l.) opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, którym zachwyciła obserwatorów. Gwiazda TVN pochwaliła się bowiem wysmukloną sylwetką. Internauci zasypali ją komplementami i pytaniami o sekret metamorfozy. Zobaczcie, jak wygląda Magda Gessler!

Magda Gessler to gwiazda TVN, która od lat prowadzi lubiany program "Kuchenne rewolucje". Przedsiębiorcza restauratorka od lat obraca się w świecie polskiego show-biznesu i wie, jak dobrze zarabiać na swojej pasji, jednocześnie zjednując sobie fanów. 

Magda Gessler chętnie udziela się w mediach społecznościowych, dzięki czemu pozostaje w stałym kontakcie z internautami. Jej zdjęcia potrafią zachwycać, ale i wywoływać kontrowersje. Teraz, gdy pokazała się w nowej, odmienionej wersji, w komentarzach zaroiło się od komplementów!

Wysmuklona Magda Gessler zaskoczyła fanów. Co za figura!

Gospodyni "Kuchennych rewolucji" opublikowała w mediach społecznościowych swoje najnowsze zdjęcie. W oczy rzuca się fakt, że Magda Gessler wybrała strój daleki od swoich zwyczajowych, barwnych stylizacji - tym razem postawiła na ciemne kolory (choć nie zabrakło jaśniejszych akcentów). Uwagę przykuwają nie tylko biżuteria czy gęste loki Gessler, do których przyzwyczaiła swoich fanów, ale przede wszystkim jej smukła sylwetka. Cóż za metamorfoza!

"Szczęśliwa….odchudzona….bardzo zapracowana……" - napisała restauratorka pod zdjęciem. 

Fani są wyraźnie zachwyceni tym, jak zmieniła się gospodyni "Kuchennych rewolucji". Dają temu wyraz w komentarzach, komplementując swoją idolkę. "Wygląda pani bardzo atrakcyjnie" - piszą internauci, którzy zachwyceni są młodzieńczym wyglądem 69-letniej Magdy Gessler. "Jakiś przepis na takie efekty?", "Jak pani to zrobiła?" - dopytują zarówno na Facebooku, jak i Instagramie. "Szyk i elegancja", "Jak zwykle kwitnąco" - czytamy. 

Zobaczcie, jak wygląda Magda Gessler. Trzeba przyznać, że naprawdę promienieje!

Zobaczcie w naszej galerii, jak zmieniała się Magda Gessler: 

Sonda
Obserwujesz Magdę Gessler?
Nasi Partnerzy polecają