Gessler odzyskała męża

i

Autor: Akpa Gessler odzyskała męża

Magda Gessler podzieliła się radosną nowiną. Chodzi o jej trzeciego męża. "Niech żyje Magda i Walduś"

2021-10-11 13:10

Magda Gessler (68 l.) jest teraz najszczęśliwszą kobietą na świecie. Restauratorka po dwóch latach mogła wreszcie odwiedzić swojego ukochanego męża Waldemara (68 l.) w Kanadzie, gdzie na co dzień mieszka. Tak uśmiechniętej dawno jej nie widzieliśmy.

Kilka dni temu na Instagramie gospodyni „Kuchennych rewolucji” znalazło się zdjęcie z mężem. „Za chwilkę znowu razem w Kanadzie po 2 latach, zamknięte granice… Nie mogę się doczekać” - napisała. Już w sobotę późnym wieczorem zamieściła nagranie z samochodu - obok niej siedział właśnie Waldemar! „Nareszcie w Toronto” - napisała Gessler, nie mogąc powstrzymać radości. Z informacji, które zamieszcza na swoich profilach wynika, że spędzają z mężem każdą chwilę, korzystając z pięknej pogody. „Jest ciepło, wilgotnie, jesiennie” - zachwyca się w komentarzach. 

Magda Gessler wyjedzie z Polski na stałe? Gwiazda TVN ma dość związku na odległość

Waldemar Kozerawski jest trzecim mężem Magdy Gessler. Mężczyzna na co dzień mieszka w Toronto, gdzie jest lekarzem. W czerwcu świętowali ważną dla siebie rocznicę, której nie mogli razem celebrować.  - Waldek… Waldusiu. Minęło 17 lat i 15 lat po naszym weselu. Jestem w Krakowie. Bez Ciebie. I to jest bardzo smutne. Strasznie cię kocham i chcę wszystkim powiedzieć, że już niedługo będziemy razem. Duże buzi! Jesteś wspaniały, że wytrzymałeś tyle czasu ze mną. Mam nadzieję, że już będziemy razem, nie tak daleko, tylko tuż-tuż obok siebie. Kocham cię. Niech żyje Magda i Walduś – mówiła na Instagramie. Spotkali się dopiero w lipcu - kiedy to lekarz przyjechał do Polski. Co ciekawe, do lutego nie było wiadomo, czy są małżeństwem. Wtedy to restauratorka zaczęła nosić obrączkę.

Magda Gessler ma jeszcze jedno dziecko! Wyszło na jaw, jak wygląda jej przybrany syn

Testujemy pączki za 11 zł od Magdy Gessler. "Orgazm w ustach"
Sonda
Magda Gessler bardziej pomaga czy szkodzi restauracjom?