Magda Gessler pokazała pierwsze zdjęcie z wnukiem!

i

Autor: Instagram/@magdagessler_official, AKPA

Sama słodycz!

Magda Gessler pokazała pierwsze zdjęcie z wnukiem! Jej spojrzenie mówi wszystko

2022-09-20 8:30

Magda Gessler (69 l.) kilka dni temu po raz drugi została babcią. Jej córka, Lara Gessler (33 l.), powitała na świecie swojego synka, Bernarda. Słynna restauratorka wprost nie posiadała się ze szczęścia! Na swoim profilu na Instagramie opublikowała pierwsze zdjęcie z maleńkim wnuczkiem.

Magda Gessler, jedna z najpopularniejszych restauratorek w Polsce, kilka dni temu po raz drugi została babcią. W październiku 2020 roku jej córka, Lara Gessler, powitała na świecie swoją pierwszą pociechę, Nenę. W połowie września 2022 szczęśliwa mama poinformowała o narodzinach syna, Bernarda. Do tej pory Magda Gessler nie mogła jednak odwiedzić swojego wnuka. Wszystko przez bardzo napięty grafik związany z nagraniami do 25. sezonu "Kuchennych rewolucji". W nagraniu, które pojawiło się na profilu Gessler na Instagramie, restauratorka podziękowała fanom i przyjaciołom ze świata show-biznesu za gratulacje i wyraziła nadzieję, że wkrótce uda jej się zobaczyć nowo narodzonego wnuczka.

We wtorek, 19 września, Magda Gessler opublikowała w mediach społecznościowych pierwsze zdjęcie z Bernardem. Gwiazda TVN przy okazji złożyła życzenia urodzinowe swojej córce i podzieliła się uroczym wspomnieniem sprzed 33 lat.

Jedno spojrzenie… Miłość od pierwszego wejrzenia… Wnuczek, zakochana babcia. [...] Kochana moja, milion szczęśliwych myśli dla ciebie, cała masa radości, którą i tak masz, maleńka moja dziewczynko. Pamiętam, jak ciebie tak tuliłam w naszym pierwszym domu w Konstancinie - napisała wzruszona.

Magda Gessler na pierwszym zdjęciu z wnukiem

i

Autor: Instagram/@magdagessler_official

W komentarzach pod postem posypały się gratulacje i słowa zachwytu od fanów legendarnej restauratorki. Jak możemy przeczytać:

- Przepiękny chłopczyk!

- Cudowny wnuczek.

- Gratulacje! Najlepsza babcia na świecie.

- Właśnie dla takich chwil warto żyć, gratuluję!

- Dużo zdrówka, gratulacje. Miłość od pierwszego wejrzenia.

Zobacz w naszej galerii, jak zmieniała się Magda Gessler!

Sonda
Lubisz Magdę Gessler?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE