Magda Gessler jeszcze nie widziała wnuka. Jest ważny powód! Wszystkim zniknę

i

Autor: Facebook/Magda Gessler

Czy to przez konflikt z córką?

Magda Gessler jeszcze nie widziała wnuka. Jest ważny powód! "Wszystkim zniknę"

2022-09-15 19:48

Magda Gessler (69 l.) nigdy nie ukrywała, że będzie lepszą babcią, niż mamą. Teraz, kiedy jej córka, Lara Gessler (32 l.) właśnie sama została rodzicem i to po raz drugi, gwiazda "Kuchennych Rewolucji" nie ma niestety możliwości wcielić tego planu w życie. Czemu nie poznała jeszcze swojego wnuka, Bernarda? Okazuje się, że ma ku temu ważną przyczynę... Więcej poniżej!

Magda Gessler jeszcze nie poznała Bernarda Gesslera-Szeląga. Czy to wina Lary? "Nie mogę się doczekać, żeby go powąchać"

Magda Gessler nie ma wiele czasu dla wnuków. Zapracowana gwiazda zwierzała się ostatnio "Super Expressowi" z tego, że choć chciałaby więcej czasu poświęcać swojej wnuczce Nenie, która miała odziedziczyć temperament po słynnej babci, nie zawsze jest to możliwe. Okazuje się, że znana restauratorka nie miała także jeszcze okazji poznać nowonarodzonego synka swojej córki, Lary Gessler!

Magda Gessler zamieściła na swoim koncie na Instagramie krótkie wideo, na którym rozanielona dziękuje fanom za gratulacje z powodu narodzin wnuka. Jak przyznawała, powodem, dla którego nie poznała jeszcze małego Bernarda, nie jest wcale to, że Lara Gessler zazdrośnie strzeże dostępu do swoich dzieci. Tu winę ma ponosić zwyczajnie mocno napięty grafik gwiazdy 25. sezonu "Kuchennych Rewolucji".

Zapracowana babcia nie może już jednak doczekać się, aż "ucieknie", aby poznać najmłodszego członka rodziny Gesslerów. Dawno nie widzieliśmy jej w tak szampańskim nastroju! Składamy gratulacje z okazji powiększenia klanu kulinarnych znawców! Czy Bernard też pójdzie w ślady znanej smakoszki?

Bardzo wszystkim dziękuję, którzy mi gratulują wnuczka. Mam nadzieję, że wszystkim jutro ucieknę i będę z Bernardem i Larą, z Piotrem i Neną. Po prostu nie mogę się doczekać, żeby go powąchać - mówiła rozanielona Magda Gessler, która ponownie została babcią! Dosyć jednak zapracowaną, o czym opowiadała ostatnio również Martynie Rokicie z Super Expressu.

Magda Gessler: Wnuczka odziedziczyła temperament po mnie!

Jak Lara Gessler umilała sobie chwile przed porodem? Wybrała się do fryzjera! Więcej w naszej galerii zdjęć poniżej.

Sonda
Oglądasz "Kuchenne rewolucje"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE