Zmarł mąż Gessler

i

Autor: East News Zmarł mąż Gessler

Magda Gessler przeżywa śmierć byłego męża. Pokazała ich wspólne chwile

2021-08-31 12:28

Prowadząca "Kuchenne rewolucje" nadal nie może uwierzyć, że jej były mąż Piotr Gessler (+ 63 l.) nie żyje. Do sieci wrzuciła ich wspólne zdjęcia, z czasów gdy byli małżeństwem. Znalazł się nawet kadr z ich ślubu. Nie uwierzycie jak wtedy wyglądała Magda Gessler (68 l.)!

O śmierci Piotr Gesslera poinformowała jego córka Lara, która na Instagrama wrzuciła wzruszający wpis: "Dziś w nocy odszedł mój pierwszy, najlepszy przyjaciel. Moja najwyższa instancja we wszystkich dylematach. Mój spokój, miłość, dom. Kocham cię tak bardzo mocno. Do zobaczenia tato". Kilka słów od siebie zamieścił również syn Magdy Gessler Tadeusz, który był pasierbem Piotra. Natomiast znana restauratorka pożegnała byłego męża dosyć powściągliwie. Najwyraźniej nie mogła uwierzyć jeszcze w to co się stało. Teraz jednak, gdy smutna rzeczywistość do niej dotarła, wrzuciła do sieci fragmenty ich wspólnego życia.

ZOBACZ KONIECZNIE: Magda Gessler chce zakazów dla niezaszczepionych! Jej słowa wywołają burzę

Wspomina wspólne życie

Magda Gessler bardzo przeżywa śmierć byłego męża. Pomimo, że ich związek był bardzo burzliwy, zawsze łączyła ich przyjaźń, nawet po rozstaniu. Na Instastories prowadząca "Kuchenne rewolucje" wrzuciła kilka starych zdjęć. Możemy na nich zobaczyć młodego Piotra Gesslera, który m.in. pozuje w restauracji "U Fukiera", która przypadła małżonkom w spadku i od której zaczęła się przygoda Magdy z prowadzeniem restauracji. Jednak jedno ze zdjęć jest szczególne. To kadr z ich ślubu. Aż trudno uwierzyć, że to sama Magda Gessler! Chociaż zdjęcie nie jest najlepszej jakości widzimy jej szeroki uśmiech i oczywiście burze loków. Co ciekawe przyszła gwiazda ma bardzo skromną sukienkę ślubną. Obydwoje wyglądają na bardzo szczęśliwych chociaż ceremonię poprzedzał poważny kryzys w ich związku.

PSYCHOTEST. Którą gwiazdą jesteś? Perfekcyjna jak Gosia Rozenek, czy wybuchowa jak Magda Gessler?

Pytanie 1 z 8
Najczęściej ubierasz się w:

Piotr oszukał Gessler

Magda poznała Piotra w latach 80-tych, gdy próbowała dojść do siebie po śmierci pierwszego męża Volkharta Müllera, z którym miała syna Tadeusza. Przypadkiem spotkała dwóch braci Gessler. - To był zupełny przypadek, że trafiłam akurat do kawiarni braci Gesslerów i obaj panowie zaproponowali mi małżeństwo. Wybrałam jednego z nich - zdradziła w rozmowie z money.pl. Zakochała się w Piotrze, ale to opinia jej syna miała zadecydować, czy będzie się z nim spotykać.

"Bardzo ważna była też dla mnie reakcja Tadeusza, bo niezależnie od swoich zalet Piotr musiał przede wszystkim znaleźć wspólny język z moim synem, inaczej uznałabym taką relację za pozbawioną sensu. Na szczęście Tadek zaakceptował Piotra bardzo szybko. Niemal od początku nawiązali nić porozumienia, które szybko zmieniło się we wzajemną sympatię. I może właśnie to ujęło mnie w Piotrze najbardziej – miał ogromne pokłady czułości, troski i autentycznego zainteresowania dla obcego przecież dziecka. Był po prostu bardzo dobrym człowiekiem”, czytamy w autobiografii Gessler.

Wszystko układało się świetnie, aż do momentu, gdy Magda dowiedziała się, że jest w ciąży z Larą. Wtedy poznała okrutną prawdę o Piotrze, który ją oszukał. Nie powiedział, że ma żonę i syna.

"Targały mną potężne emocje, miałam ochotę wsiąść następnego dnia do samolotu i wrócić do Madrytu. I w sumie do dziś nie wiem, dlaczego tego nie zrobiłam. Czy chodziło o fakt, że nosiłam pod sercem dziecko Piotra? Czy może jednak moje uczucie do niego było silniejsze niż wściekłość, jaką czułam? Naprawdę nie mam pojęcia”, dodaje Magda.

Piotr jednak zdecydował się rozwód z ówczesną żoną i związał swoją przyszłość z Magdą. Niestety małżeństwo nie przetrwało próby czasu i para rozstała się, ale jak zaznacza Gessler do końca mieli przyjacielskie stosunki.

 Magda Gessler przeżywa śmierć byłego męża. Pokazała ich wspólne chwile

i

Autor: Instagram
 Magda Gessler przeżywa śmierć byłego męża. Pokazała ich wspólne chwile

i

Autor: Instagram
 Magda Gessler przeżywa śmierć byłego męża. Pokazała ich wspólne chwile

i

Autor: Instagram
Piotr Gessler nie żyje
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE