Magda Naglik woli być niż mieć! W najnowszym klipie lata helikopterem!

2022-05-28 5:10
Magda Naglik - kulisy powstawania klipu do piosenki  Lepiej Być niż Mieć
Autor: Archiwum prywatne

Magda Naglik, znana też po prostu jako Magda to ambitna wokalistka, która wciąż nie przestaje zaskakiwać i dostarczać swoim fanom pozytywnych emocji. Jeszcze zimą nagrała teledysk do piosenki „Lepiej Być niż Mieć”, ale z powodu wybuchu wojny na wschodzie postanowiła nieco zaczekać z jej promocją. Na szczęście utwór jest ponadczasowy. Gwiazda nagrała też wyjątkowy duet.

Teledysk Magdy Naglik do piosenki „Lepiej Być niż Mieć” powstał zimą. Artystka zamieściła go na swoim kanale YouTube w marcu, jednak wówczas atmosfera wojny na Ukrainie nie sprzyjała promocji. Mimo wszystko utwór obronił się, a jego przekaz jest niezależny od zmieniających się pór roku. Trzeba jednak przyznać, że w klipie Magdy widok ośnieżonych gór zarejestrowany z lotu ptaka robi ogromne wrażenie i dla takiej iście bajkowej scenerii aż by się chciało, żeby zima wróciła.

- Premiera utworu niestety zbiegła się z trudnym czasem, nie tylko dla Ukraińców, ale także dla nas Polaków. Wielu z nas w jakiś sposób chciało pomóc i zaangażowało się w działania na rzecz naszych sąsiadów. Nikt wtedy nie myślał o muzyce, bo i my nie do końca czuliśmy się bezpiecznie. Mimo wszystko piosenka sama się obroniła. Została fajnie przyjęta. Dostaję informacje, że podoba się słuchaczom wielu stacji radiowych - mówi „Super Expressowi” Magda.

Wokalistka sceny do teledysku kręciła w górach. Wiele scen zarejestrowano ze śmigłowca, w którym znajdowała się gwiazda. Taki lot był także spełnieniem jej marzeń.

- Piosenka mówi o tym, żeby korzystać z tego, co mamy tu u teraz i nie odkładać marzeń na później. Warto korzystać z chwil i cieszyć się nimi. Nie zapominajmy, że lepiej być tu i teraz niż coś po prostu mieć, bo tak naprawdę to, co przeżyjemy nas buduje i wzmacnia - zauważa piosenkarka.

Artystka często utożsamia się z tekstami, które śpiewa.

- Większość utworów powstało na bazie moich doświadczeń, czy obserwacji. Chcę być autentyczna w tym co robię. Jeśli o czymś śpiewam, to znaczy, że się pod tym podpisuję - dodaje.

Magda jesienią zaprezentuje się także w wyjątkowym duecie ze znanym aktorem, kabareciarzem i wokalistą Krzysztofem Respondkiem. Przed nią też wiele solowych koncertów. 

- Nagrałam duet z Krzyśkiem Respondkiem. Piosenka znajdzie się na jego płycie, która ukaże się w październiku. Zaplanowany jest też koncert, podczas którego zaśpiewamy ten utwór na żywo przed publicznością - zdradza nam Magda.

A tymczasem posłuchajcie numeru „Lepiej Być niż Mieć”.

Irena Santor: Cieszę się, że jestem. Doceniam każdą piękną chwilę!
Sonda
Lubisz chodzić w góry zimą?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE