Magdalena Ogórek dała kosza Węglarczykowi, wróciła do męża

2016-01-13 3:00

Miały być zaręczyny i wspaniały ślub - tak się jednak nie stanie. Magdalena Ogórek (37 l.) rzuciła Bartosza Węglarczyka (45 l.) i, jak dowiedział się "Super Express", wróciła do swojego męża Piotra Mochnaczewskiego (51 l.). Małżonkowie mieli spędzić razem święta Bożego Narodzenia, a Nowy Rok przywitali w Hiszpanii. Postanowili zrobić to dla dobra ich córki Magdy (12 l.).

Właśnie mija rok, od kiedy w mediach pojawiły się pierwsze informacje o tym, że Magdalena Ogórek spotyka się z Bartoszem Węglarczykiem. Związek dziennikarza i byłej kandydatki na prezydenta wzbudza ogromne emocje. Głównie dlatego, że Ogórek ciągle jest mężatką. Od dwóch lat jest jednak w separacji i na salonach śmiało pokazywała się z nowym wybrankiem. Ten do tego stopnia zakochał się w gwieździe lewicy, że jeszcze przed świętami oznajmił światu, iż chce się oświadczyć.

Los jednak bywa przewrotny. Okazuje się bowiem, że żadnego ślubu nie będzie. - Magda i Bartosz rozstali się trzy tygodnie temu. Zablokowali się nawet na Facebooku. Bartosz chciał, aby Magda zamieszkała razem z nim. Ona nie chciała się jednak zgodzić przez wzgląd na córkę. Musiała długo się nad tym zastanawiać, bo w końcu wróciła do męża - mówi nam znajomy Ogórek.

Nowy Rok odnowiona rodzina spędziła w Hiszpanii. Magda z dumą prezentowała w internecie swoje zdjęcia z córką. - Ona dla niej jest teraz najważniejsza. Piotr się sporo zmienił. Obydwoje są dorosłymi ludźmi, więc postanowili się dogadać - dodaje nasz informator.

Cóż, Bartkowi pozostaje na otarcie łez hasło, które wrzucił na swojego Facebooka - "Dla Magdy: I Still Love You (Ciągle cię kocham)"...

Zobacz: Zaręczyny Węglarczyka i Ogórek. NOWE FAKTY!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE