Magdalena Ogórek ma dość Jarka Jakimowicza. Znika z programu! [TYLKO U NAS]

2022-01-14 6:09

Magdalena Ogórek (43 l.) powiedziała dość! Gwiazda TVP chce opuścić program informacyjny "W Kontrze". Jak dowiedział się "Super Express" powodem jej decyzji jest... Jarosław Jakimowicz (53 l.). Dziennikarka nie chce więcej z nim pracować. To, co nam powiedziała, tylko potwierdziło nasze informacje.

Magdalena Ogórek ma dość Jakimowicza. Znika z programu!

i

Autor: SE foto Kurnikowski/AKPA, Krzemiński Jordan/AKPA

Jeszcze kilka miesięcy temu Magdalena Ogórek i Jarosław Jakimowicz byli zgranym duetem. Widzowie chętnie oglądali serwis informacyjny "W Kontrze", który prowadzili od samego początku jego istnienia. W mediach pojawiały się nawet ich wspólne zdjęcia z koleżeńskich spacerów. Niestety ich stosunki uległy ostatnio pogorszeniu. Jak udało nam się ustalić, Ogórek nie chce współpracować z Jakimowiczem i od 19 grudnia nie pojawiła się w programie. Postanowiliśmy więc zapytać dziennikarkę, czy to prawda, że odeszła z programu i czy powodem jest jej konflikt z Jakimowiczem.

Ogórek komentuje swoje zniknięcie

- Zawodowo stawiane są przed nami różne wyzwania i trzeba im sprostać, natomiast prawdą jest, że od końca grudnia nie pojawiam się w programie "W kontrze". Myślę, że dla widzów naszego programu nie jest żadną tajemnicą, że mówimy zupełnie innymi językami. Prezentujemy też może inne postawy naszego dialogu z widzami. Więcej nie mogę powiedzieć, ponieważ obowiązuje mnie pewien kanon kultury korporacyjnej - powiedziała "Super Expressowi" dziennikarka.

Reszta artykuły pod galerią zdjęć.

Gwiazda dostanie nowy program

Skontaktowaliśmy się z dyrektorem TAI Jarosławem Olechowskim, który ​nie chciał komentować relacji dziennikarzy. Uspokoił nas jednak, że Ogórek z pewnością nie zniknie z TVP Info.

- Program "W Kontrze" jak sama nazwa wskazuje był pomyślany tak, by prowadzący trochę się spierali, trochę podszczypywali antenowo, ale z przymrużeniem oka, z luzem i lekkością. Ta formuła spodobała się widzom o czym świadczą wyniki oglądalności programu, który podniósł średnie długookresowe udziały TVP Info w polskim rynku telewizyjnym. Ale kto się nie rozwija, ten skazany jest na porażkę. Dlatego pracujemy nad rozwojem formuły „W kontrze” i poszerzeniem grona prowadzących. Jednocześnie razem z panią redaktor Magdaleną Ogórek pracujemy nad nowym programem w TVP Info. Będzie to program codzienny i bardzo angażujący stąd rozważane jest odejście redaktor Ogórek z "W Kontrze". Ale nic nie jest jeszcze przesadzone - wyjaśnił nam Olechowski.

Ogórek i Jakimowicz męczyli się ze sobą

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, Magda i Jarek od dłuższego czasu się nie dogadywali. Męczyli się ze sobą, a dziennikarka nie do końca popierała poglądy, które reprezentował jej kolega. Teraz stacja szuka dla gwiazdy innego współprowadzącego mając nadzieję, że zmieni zdanie i zostanie. Obecnie jej miejsce zajęła Agnieszka Oszczyk, która w listopadzie zastąpiła Ogórek, gdy ta była na zwolnieniu lekarskim.

ZOBACZ: Tomasz Kammel rzuci TVP? "Wreszcie jakaś ciekawa kandydatura"

Sonda
Lubisz oglądać Magdalenę Ogórek w telewizji?