Magdalena Stępień ma już nowego partnera! Do sieci trafiło zdjęcie

i

Autor: AKPA Magdalena Stępień ma już nowego partnera! Do sieci trafiło zdjęcie

Znowu jest zakochana!

Magdalena Stępień ma już nowego partnera! Do sieci trafiło zdjęcie

2023-02-27 13:40

Magdalena Stępień w lipcu ubiegłego roku przeżyła niewyobrażalną tragedię, gdy jej roczny synek Oliwier przegrał walkę z wyjątkowo złośliwym typem nowotworu. Modelka pogrążyła się w rozpaczy, stara się jednak wrócić do normalnego życia, by choć przez chwile móc nie myśleć o swoim cierpieniu po stracie dziecka. Ostatnio na jej profilu pojawiło się zdjęcie, które wywołało niemałe poruszenie wśród internautów. Magdalena Stępień znowu jest zakochana.

Magdalena Stępień toczyła dramatyczną walkę o życie swojego synka, który był owocem jej związku z Jakubem Rzeźniczakiem. Niestety, nie udało się uratować jego życia. Chłopiec zmarł pod koniec lipca ubiegłego roku. Modelka pogrążyła się w rozpaczy i niejednokrotnie przyznawała, że ciężko jej nawet wstać z łóżka. Wielu ludzi wyciągnęło ku niej pomocną dłoń, by pomóc jej choć przez chwilę nie pogrążać się w rozpaczy po jej tragedii. Magdalena otrzymała sporo ofert współpracy i zaangażowała się w działalność charytatywną. Kilkukrotnie udzieliła też wywiadów, w których dzieliła się swoimi ciężkimi przeżyciami. Modelka przyznała, że rozmowy z dziennikarzami mają dla niej formę terapeutyczną i pomagają jej zmierzyć się z traumą, której doznała. Niestety, w tym trudnym czasie ściągnęła też na siebie internetowy hejt - wiele osób zarzuca jej, że żeruje na śmierci swojego dziecka i robi na tym karierę.

Wygląda jednak na to, że w końcu przy Magdzie znalazła się osoba, która będzie ją wspierać w tych trudnych dla niej chwilach. Na Instastory modelki pojawiło się zdjęcie, na którym trzyma rękę mężczyzny, którego tożsamości nie znamy.

- Razem lepiej! - napisała na fotce Stępień.

Ten wpis wywołał niemałe poruszenie obserwatorów modelki. Dziennikarze Plejady skontaktowali się z Magdą, by zapytać, czy jest to jej nowy partner. W rozmowie z nimi Stępień potwierdziła, że jest w związku i znowu jest zakochana. Pozostaje pogratulować i życzyć im dużo szczęścia!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany