Maja Bohosiewicz drwi z internautów?! W tle Piotr Rubik i jej siostra, Sonia

i

Autor: INSTAGRAM, AKPA Maja Bohosiewicz drwi z internautów?! W tle Piotr Rubik i jej siostra, Sonia

Maja Bohosiewicz drwi z internautów?! W tle Piotr Rubik i jej siostra, Sonia

2022-02-09 8:33

Maja Bohosiewicz zadrwiła z internautów?! Na instagramowym profilu gwiazdy pojawiło się zdjęcie, które mówi wszystko i zdradza stosunek influencerki do licznych pytań o to, czy jej starsza siostra, Sonia Bohosiewicz, jest jej matką. W sarkastycznym wpisie wbijającym szpilę złośliwym fanom pojawia się także Piotr Rubik. Co dokładnie napisała Maja Bohosiewicz? Sprawdź to!

Jakiś czas temu Sonia Bohosiewicz zorganizowała na Instagramie zabawę, w której internauci pytali ją o to, co jest prawdą, a co fałszem. Właśnie w jej trakcie aktorka zmierzyła się z powracającymi od jakiegoś czasu plotkami na temat tego, czy to ona jest matką Mai Bohosiewicz, jej młodszej siostry. Sonia jest starsza od Mai o 15 lat. I choć różnica wieku może wydawać się bardzo duża, to siostry znakomicie się dogadują, co zaznaczają na każdym kroku. Często mówią też o tym, że są najlepszymi przyjaciółkami. To właśnie ta duża różnica wieku między siostrami przyczyniła się do licznych plotek na temat tego, jakoby Sonia miała być matką Mai. Fani Soni Bohosiewicz, którzy zdecydowali się na udział w zabawie w pytania "prawda, czy fałsz" zapytali: "Czy to prawda, że Maja jest twoją córką?". Na odpowiedź Soni nie trzeba było długo czekać.

- Fałsz! Ani Maja, ani Mateusz. Są moim rodzeństwem i naszego brata Łukasza. Jest nas czworo - odpowiedziała aktorka Sonia Bohosiewicz.

Zobacz także: Fani wstrząśnięci! Maja Bohosiewicz zostawiła dzieci same w Dubaju?!

Maja Bohosiewicz drwi z internautów?! W tle Piotr Rubik i jej siostra, Sonia

Po pewnym czasie do całej sprawy odniosła się także Maja Bohosiewicz. Zrobiła to w swoim stylu, czyli ironicznie i żartobliwie. Aktorka, która jakiś czas temu przeprowadziła się z mężem i dziećmi do Dubaju, czerpie z życia w ciepłych krajach pełnymi garściami. Na swoim stories na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym widzimy gwiazdę próbującą sił w sportach wodnych. Nie byłoby w tym nic dziwnego i szokującego, gdyby nie opis zdjęcia i połączenia go z fotografią Piotra Rubika.

Sprawdź to: Dramat Mai Bohosiewicz. Musi wydać krocie za przelot psa do Dubaju!

Otóż Maja Bohosiewicz, którą możemy zobaczyć na zdjęciu ma rozwiane włosy i koczek na czubku głowy. Obok widnieje zdjęcie Piotra Rubika z podobną fryzurą. Całość została opatrzona hasłem:

"I gdzie w tej całej układance jest nasza matka, Sonia Bohosiewicz". Niżej możemy przeczytać: "@soniabohosiewicz klaskała jak nas rodziła".

Maja tym samym wbiła szpilkę dociekliwym i złośliwym internautom, którzy snują teorie spiskowe mówiące o tym, kto jest jej biologiczną matką.

Sonda
Śledzisz Maję Bohosiewicz na Instagramie?
Sonia Bohosiewicz pokazuje "kaloryfer"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE