Jej mąż rzucił się w ścianę ognia. O strasznej śmierci Kossakowskiej huczy cała Polska!

2022-05-24 11:49
Maja Lidia Kossakowska nie żyje. W jakim stanie jest jej mąż Jarosław Grzędowicz?
Autor: Facebook/Fabryka Słów Maja Lidia Kossakowska nie żyje. W jakim stanie jest jej mąż Jarosław Grzędowicz?

Maja Lidia Kossakowska (✟50 l.) była znaną, cenioną i nagradzaną pisarką. Od poniedziałku (23 maja) media w całym kraju rozpisują się o ogromnej tragedii, w wyniku której artystka straciła życie. W domku na działkach, gdzie przebywała razem z mężem i zwierzakami, wybuchł pożar. Jarosław Grzędowicz rzucił się w ścianę ognia, by ratować swoją ukochaną. W jakim jest stanie? Poznajcie smutne szczegóły.

W poniedziałkowy wieczór (23 maja) wydawnictwo Fabryka Słów przekazało wiadomość o tragicznej śmierci Mai Lidii Kossakowskiej. W nocy z niedzieli na poniedziałek, w domku na działkach pod Warszawą, doszło do pożaru. Mąż pisarki Jarosław Grzędowicz wyszedł na zewnątrz po drewno do kominka. Wracając zauważył, że dom, w którym znajduje się jego ukochana, stoi w płomieniach. Rzucił się w ścianę ognia, jednak nie udało mu się uratować żony.

- Tragiczny wypadek pozostawił nas wszystkich w niedowierzaniu i szoku - piszą przyjaciele z Fabryki Słów. - Maju, za kilka dni mieliśmy się spotkać, porozmawiać, pośmiać się - jak zawsze. Pozostawiłaś po sobie pustkę, której jeszcze nie umiemy ogarnąć.

Maja Lidia Kossakowska nie żyje. W jakim stanie jest jej mąż Jarosław Grzędowicz?

Na razie nie wiadomo dokładnie, w jakim stanie jest Jarosław Grzędowicz. Bliski przyjaciel pary dziennikarz Łukasz Wiśniewski poinformował, że pisarz przeżył ten tragiczny wypadek. Kontakt z nim jest utrudniony w związku z tym, że podczas pożaru Grzędowicz stracił telefon.

- Żyje, jest poparzony, nie ma starego telefonu, więc nie ma sensu próbować dzwonić - poinformował Wiśniewski.

W środku domku były też koty, z którymi Maja Lidia Kossakowska nie rozstawała się. Wspólny znajomy pary pojechał w miejsce tragedii poszukać zwierzaków.

- Wspólny znajomy jedzie na działkę poszukać kotów, które (o ile miały szanse przeżyć) są gdzieś tam przerażone - dodaje Wiśniewski.

Skandal na grobie Pawła Królikowskiego. Afera na Powązkach Wojskowych. Niezapomniani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE