Kup firmę Majdana za 239 tys

i

Autor: Jarosław Wojtalewicz/AKPA

Majdan wystawiony na sprzedaż. Pozbywa się interesu. Cena zaskakuje!

2022-07-07 5:20

To miał być wielki sukces. Radek Majdan (50 l.) stworzył firmę i zaczął sprzedawać perfumy dla mężczyzn i kobiet. I choć w promocję zaangażowała się Małgosia Rozenek (44 l.), biznes zaczął przynosić coraz mniejsze zyski. Dziś firma Majdana i jego wizerunek są wystawione na sprzedaż.

Radek Majdan siedem lat temu postanowił zostać biznesmenem. Jego firma zajęła się produkcją kosmetyków, a dokładniej perfum dla mężczyzn, później także dla kobiet, oraz żeli pod prysznic. Pierwsze lata działalności marki były udane, firma przynosiła wielomilionowe zyski. Potem podobno nie było już tak różowo.

ZOBACZ TAKŻE: Doda kpi z Majdana i Rozenek. Ostry komentarz po życzeniach od piłkarza [WIDEO]

Jak się właśnie okazało, Radek Majdan postanowił sprzedać firmę wraz ze sklepem internetowym oraz magazynem z całym towarem, a nawet recepturami nowych perfum. Jak czytamy w ofercie sprzedaży zamieszczonej w popularnym serwisie, Radek przekaże też kontakty do firm, z którymi współpracował, i osobiście pomoże w rozmowach z nimi. Co więcej, celebryta zgodził się jeszcze przez rok być twarzą perfum, mimo że te zmienią już właściciela.

Cena za to wszystko nie wydaje się wygórowana, bo wynosi dokładnie 239 tys. zł.

NIE PRZEGAP: Żenada roku? Radek Majdan ze szmatami w supermarkecie. Co na to Gosia?!

Radek Majdan ostatnio zamiast biznesem bardziej zajmuje się rodziną. Razem z Małgosią budują swój wymarzony dom, a na razie wprowadzili się właśnie do nowego, ekskluzywnego lokum, za które będą płacić miesięcznie aż 30 tys. zł.

Małgorzata Rozenek-Majdan dosadnie o swojej matce: "Krytykuje wszystko"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE