Sprytne działania

Małgorzata Kożuchowska szuka nowej pracy? Podjęła ważne kroki. Znamy szczegóły

2022-09-29 5:20

Małgorzata Kożuchowska (51 l.) ma bardzo intensywny czas. Gwiazda promuje nowy film "Zołza", w którym zagrała główną rolę, i który współprodukuje. Ale wygląda na to, że zatęskniła za telewizją. W ostatnich tygodniach wyjątkowo często gości na korytarzach TVN. Czyżby marzył jej się nowy serial? Poznajcie szczegoły.

Minęły już dwa lata, od kiedy "Rodzinka.pl" zniknęła z anteny TVP. Małgorzata Kożuchowska nie zagrała od tego czasu w żadnym innym serialu, a to właśnie ciepła posadka w serialowej produkcji zapewnia aktorom pewny zarobek przez długi czas. Nie trzeba biegać po castingach i walczyć o nowe role. A w dodatku gwiazda takiej rangi jak Kożuchowska za dzień zdjęciowy może otrzymać nawet kilkanaście tysięcy złotych. I choć w ostatnich latach zagrała w kilku kinowych produkcjach, z pewnością nie pogardziłaby nowym serialem - na przykład w TVN, który jest znany z dobrych serialowych produkcji.

Widać jak na dłoni, że w ostatnich tygodniach Małgorzata Kożuchowska romansuje ze stacją. Nie ma tygodnia, by nie zawitała do jej programów. Była gościem "Dzień dobry TVN", a zaraz potem zasiadła na kanapie u Kuby Wojewódzkiego. Była jedną z najjaśniej błyszczących gwiazd Balu Fundacji TVN, a do tego stacja wyemitowała "Kulisy sławy" aktorki.

Warto przypomnieć, że to właśnie TVN przygarnął Małgosię, gdy odeszła z "M jak miłość", i pomógł jej zerwać z wizerunkiem Hanki Mostowiak w serialu o wymownym tytule "Druga szansa". Doczekał się on aż pięciu sezonów! Później Kożuchowska zagrała jeszcze w serialu kryminalnym "Motyw". Nic więc dziwnego, że licząc na kolejny serial, aktorka uśmiecha się szeroko właśnie do TVN.

Czekacie na nowy serial z Kożuchowską?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają