Tomasz Karolak

i

Autor: Gałązka/AKPA

Tylko u nas!

Tomasz Karolak gorzko o serialu "Rodzinka.pl". Bliscy aktorów bardzo cierpieli [Gwiazdozbiór Jaruzelskiej]

2022-09-01 18:00

Serial „Rodzinka.pl” rozkochał w sobie miliony Polaków. Ale gdy polskie rodziny świetnie się bawiły, oglądając go, rodziny aktorów tej hitowej produkcji cierpiały. Tomasz Karolak (51 l.) w programie "Gwiazdozbiór Jaruzelskiej" po raz pierwszy tak szczerze przyznaje, że serial, który nagrywano przez prawie dekadę, odbił się na szczęściu bliskich wszystkich aktorów. - Cena za „Rodzinkę.pl” jest ogromna - mówi gwiazdor.

Serial „Rodzinka.pl” został zdjęty z anteny w 2020 roku. Przez blisko 10 lat śledziliśmy losy rodziny Boskich, ich dzieci rosły na naszych oczach i stawały się wielkimi gwiazdami. To dzięki serialowi sławę zyskali Maciej Musiał (27 l.) i Adam Zdrójkowski (22 l.), a Małgorzata Kożuchowska (51 l.) miała okazję pokazać swój komediowy talent.

I choć serial pokochała cała Polska, Tomasz Karolak szczerze przyznaje, że wieloletnia praca na planie szkodziła rodzinom aktorów.

– Teraz cenię sobie bardzo, że mogę pobyć z rodziną. To mnie kręci. Ja grałem przez 10 lat sztuczną rodzinę. To jest psychologicznie ciekawe, że stworzyliśmy sztuczną rodzinę, która przebywała ze sobą więcej niż my w naturalnych rodzinach. I to spowodowało zaburzenia. U wszystkich nas. Cena za „Rodzinkę.pl” jest ogromna – powiedział Tomasz Karolak w programie „Gwiazdozbiór Jaruzelskiej”.

Zdjęcia do serialu powstawały aż przez sześć miesięcy w ciągu roku – i tak latami.

– A potem wszyscy chcieli realizować się w innych projektach. Bo przecież skoro grasz w telewizji, to dobrze byłoby zagrać też w filmie fabularnym lub teatrze. Ja i Gośka. A nasze rodziny, nie mając nas, patrzyły na to, jaką my świetną rodzinę budujemy w telewizji. To jest to, co nas dotknęło, również chłopaków grających nasze dzieci. I to było bardzo trudno przejść. I niektóre z tych rodzin, niestety, już przeszły do historii. Taka jest prawda – wyznał Karolak.

Więcej w programie "Gwiazdozbiór Jaruzelskiej" tylko na SE.pl.

Gwiazdozbiór Jaruzelskiej - Tomasz Karolak
Nasi Partnerzy polecają