Małgorzata Kożuchowska padła gdy zobaczyła Miśka w butach

i

Autor: papara18 Małgorzata Kożuchowska padła gdy zobaczyła Miśka w butach

Nie mogła przestać się śmiać

Małgorzata Kożuchowska wybuchła śmiechem na widok aktora. Jej reakcja szokuje

2023-02-05 12:44

Michał Koterski (44 l.) potrafi rozśmieszyć nawet bez słów. Aktor ostatnio doprowadził do łez i bólu brzucha samą Małgorzatę Kożuchowską (52 l.). Gwiazdor nie musiał się zbytnio wysilać. Wystarczy, że gwiazda spojrzała na jego buty i o mało nie "umarła" ze śmiechu.

Michał Koterski (44 l.), zwany Miśkiem, potrafi rozśmieszać bez słów. Ostatnio doprowadził do łez Małgorzatę Kożuchowską (52 l.). Nie musiał się zbytnio wysilać. Wystarczyło, że gwiazda spojrzała na jego buty i padła ze śmiechu.

Małgosia i Michał poznali się bliżej na planie filmu „Gierek”, w którym zagrali znane z czasów PRL małżeństwo – Edwarda Gierka i jego żonę Stanisławę. Szybko okazało się, że para świetnie się ze sobą dogaduje. Reżyser zatrudnił ich więc w kolejnym filmie „Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle”. Aktorzy często się spotykali na planach zdjęciowych. A ostatnio wpadli na siebie w centrum Warszawy. Gosia, która w pracy widywała Michała w eleganckich stylizacjach, tym razem zobaczyła go w codziennym wydaniu. Gdy tylko Koterski zaprezentował się przed aktorką, ta wybuchnęła śmiechem. Wszystko za sprawą śniegowców, które wyszły już z mody.

Sonda
Czy Małgorzata Kożuchowska przypomina Stanisławę Gierek?

Dziś jest znaną aktorką, ale w dzieciństwie przeżywała szkolny koszmar!

Posłuchaj szczerej rozmowy Marcina Mellera z Leną Górą!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany