Co się z nią dzieje?

Małgorzata Rozenek chuda jak nigdy! Wieniawa zaszalała z kolorem. Gwiazdy na ściance "Top of the Top Festival"

2023-08-21 21:25

Festiwal "Top of the Top" zaczął się na dobre! W poniedziałek na scenie można było podziwiać Krzysztofa Zalewskiego, Natalię Przybysz, czy Margaret. Koncert poprowadziły m.in. Paulina Krupińska-Karpiel, Julia Wieniawa czy Małgorzata Rozenek, która zszokowała swoją sylwetką! Tak szczupła chyba nigdy nie była! Co się z nią dzieje!

Co roku koniec sierpnia przyciąga do Sopotu największe muzyczne gwiazdy. Wszystko za sprawą festiwalu TVN "Top of the Top", który w tym roku potrwa do 24 sierpnia. Na scenie pierwszego dnia koncertów mogliśmy zobaczyć między innymi: Sarę James, Margaret, Natalię Przybysz czy Anię Karwan. Koncert poprowadziły kobiety: Ania Senkara, Paulina Krupińska-Karpiel, Julia Wieniawa, Aleksandra Filipek, Gabi Drzewiecka oraz Małgorzata Rozenek-Majdan. Ta ostatnia zaszokowała swoją figurą, na ściance wyglądają chudo, jak nigdy! Co się z nią dzieje! Zobaczcie te zdjęcia!

"Top of the Top" festiwal. Rozenek chuda jak nigdy, Wieniawa w mocnej fuksji!

"Top of the Top" przyciągnął do Sopotu największe gwiazdy. Na ściance mogliśmy zobaczyć: Julię Wieniawę, która postawiła na suknię w kolorze fuksji, która eksponowała jej zgrabne nogi. Jednak oczy wszystkich skierowane były na Małgorzatę Rozenek-Majdan, która ubrała błękitna długą suknię. Uwagę zwróciła też figura gwiazdy TVN, bowiem na ściance Rozenek wyglądała ekstremalnie chudo. Zobaczcie te zdjęcia!

Zobacz poniższą galerię: Tak wyglądają gwiazdy na ściance festiwalu Top of the Top

Edward Miszczak ostro o Małgorzacie Rozenek: „Wybrała inną karierę, która nigdzie jej nie zaprowadziła”
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany