Spektakularna metamorfoza!

Małgorzata Rozenek-Majdan kończy dziś 45 lat! Tak zmieniała się prowadząca "Dzień Dobry TVN". Rozpoznacie ją na dawnych zdjęciach?

2023-06-01 21:16

Małgorzata Rozenek-Majdan świętuje dziś 45 urodziny. Na dobre do show-biznesu weszła w 2012 roku. Gwiazda TVN-u dba o to, aby wyglądać jak najlepiej. Przez lata jej wygląd oraz styl bardzo się zmieniały. Zobaczcie, jak kiedyś wyglądała popularna prezenterka "Dzień Dobry TVN"? Rozpoznalibyście ją?

Małgorzata Rozenek-Majdan, od kilkunastu lat świetnie sobie radzi jako osobowość telewizyjna, celebrytka, influencerka, a czasami nawet aktorka. Serca telewidzów skradła ponad 10 lat temu jako prowadząca program "Perfekcyjna Pani Domu". Od tamtej pory gwiazda konsekwentnie pnie się do góry, nie patrząc na niepochlebne opinie internautów. Gwiazda TVN nie zawsze jednak wyglądała tak jak teraz, mało kto wie, że w przeszłości miała one ciemne brązowe włosy.

Tak zmieniała się Małgorzata Rozenek-Majdan. Rozpoznalibyście ją na zdjęciach sprzed lat?

Z okazji okrągłych 45. urodzin jednej z największych gwiazd polskiego show-biznesu przygotowaliśmy dla Was galerię, w której można zobaczyć, jak ewoluował wygląd i styl "Perfekcyjnej Pani Domu". Przebojowa prowadząca "Dzień Dobry TVN" przez lata eksperymentowała z włosami. Zobaczcie te zdjęcia!

A Wy, lubicie Małgorzatę Rozenek-Majdan? Zagłsujcie w naszej sondzie!

Zobacz poniższą galerię: Tak zmieniała się Małgorzata Rozenek-Majdan 

Małgorzata Rozenek przerażona cenami oliwy i pieczywa! „Nie jestem odklejona od rzeczywistości”
Sonda
Lubisz Małgorzatę Rozenek-Majdan?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany