Małgorzata Rozenek-Majdan przesadziła z retuszem? Co stało się z jej ręką?

2021-07-31 7:42
Małgorzata Rozenek wykończona wakacjami w kamperze. Jednak jest stworzona do luksusów
Autor: Instagram Małgorzata Rozenek wykończona wakacjami w kamperze. Jednak jest stworzona do luksusów

Małgorzata Rozenek-Majdan jak na "prawdziwą perfekcyjną panią" domu słynie z pięknych i dopracowanym zdjęć w swoich mediach społecznościowych. W swoim jednym z najnowszych wpisów na Instagramie gwiazda pozuje w pięknym, niebieskim kostiumie kąpielowym. Na jednym ze zdjęć towarzyszy jej mąż Radosław Majdan. Jednak Małgorzata Rozenek-Majdan nie zdawała sobie sprawy, że wpis ten wywoła takie poruszenie wśród fanów, a zdecydowana większość z nich zarzuci jej kolejny retusz zdjęć, komentują zwracają uwagę, że coś dziwnego zadziało się z dłonią celebrytki i nie wygląda ona naturalnie.

Małgorzata Rozenek-Majdan na Instagramie. Przegięła z retuszem? 

Trzeba przyznać, że Małgorzata Rozenek-Majdan doskonale wie, jak prowadzić swoje kanały w mediach społecznościowych. Gwiazda regularnie wrzuca tam zdjęcia, na których zachwyca wyglądem i stylizacjami. Wiele osób zarzuca jej zbyt wyidealizowany obraz życia i sztuczność, która bije od tych fotografii. Tym razem "perfekcyjna pani domu: oberwała za coś innego. W swoim najnowszym poście na Instagramie Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała dwa zdjęcia, na których pozuje w dwuczęściowym, niebieskim kostiumie, na jednej z fotografii towarzyszy jej mąż Radosław Majdan. Całość, jak zwykle w przypadku celebrytki prezentuje się idealnie i widać, że wszystko jest dokładnie zaplanowane. Fani jednak dopatrzyli się śladów obróbki komputerowej i w komentarzach posypały się niezbyt pochlebne opinie. Chodzi o drugie ze zdjęć, na którym Małgorzata pozuje sama. 

"Problem pokazać jak wygląda się naprawdę?"

"Nie rozumiem, po co tak zakłamywać rzeczywistość, czy samo szczęście, miłość i fajni synowie nie wystarczy, ze kobieta jest piękna"

To tylko część z komentarzy pod zdjęciem gwiazdy. Część fanów dopatrzyła się, że ręka Małgorzaty Rozenek-Majdan na jednym ze zdjęć nie wygląda naturalnie. Wydaje się ona pomniejszona i wszystko wskazuje, że faktycznie ktoś majstrował przy tym zdjęciu. - Co się stało z dłonią na brzuchu?? jakoś dziwnie zmniejszona 😂fotoshop coś zawinił - czytamy w komentarzach. 

Małgorzata Rozenek-Majdan
Autor: Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan
Kolej Drezynowa w Małopolsce Zachodniej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE