Szczere wyznanie Sławomira: Zdjąłem spodnie... gitarzyście

2021-07-31 6:25
Kajra i Sławomir
Autor: WBF

Sławomir (38 l.) i Kajra (37 l.) to gwiazdy, które niewątpliwie mają do siebie dystans. Urocze małżeństwo, które cała Polska pokochała m.in. za hit „Miłość w Zakopanem” przyznaje, że czasem do perfekcji im daleko. Artyści nie ukrywają, że mają na swoim koncie kilka wpadek.

Mimo że nie wszystko idzie zawsze po ich myśli, Sławomir i Kajra ze wszystkich sytuacji starają się wybrnąć z uśmiechem. Na szczęście oboje mają poczucie humoru.

- Kiedyś pojechałem na koncert i zapomniałem spodni. Przed samym wejściem na scenę jak się zorientowałem, że zostałem w dresach, to rozebrałem mojego gitarzystę - wspomina „Super Expressowi” Sławmir. - Ściągaliśmy go jeszcze ze sceny, bo już szło „Intro”. Na szczęście zszedł, musiał szybko ściągnąć spodnie i założył jakieś dresy, a Sławomir ubrał jego. Dobrze, że chłopaki w podobnych rozmiarach dodaje Kajra. - Nie mówię już o pożyczaniu paska od ochroniarza. Czasami zdarzyło się pomylić kolejność piosenek, a czasami fani nas tak ponieśli i zaśpiewałem, np. trzy razy to samo, bo tak się cieszyli, ale gramy zawsze na żywo - opowiada gwiazda rock polo.

- Była cała masa wpadek - przyznaje Kajra. - Pamiętam jak pojechałem na koncert i zapomniałem spodni. Przed samym wejściem na scenę jak się zorientowałem, że zostałem w dresach, to rozebrałem mojego gitarzystę - wspomina „Super Expressowi” Sławmir.

- Ściągaliśmy go jeszcze ze sceny, bo już szło „Intro”. Na szczęście zszedł, musiał szybko ściągnąć spodnie i założył jakieś dresy, a Sławomir ubrał jego. Dobrze, że chłopaki w podobnych rozmiarach - dodaje Kajra.

- Nie mówię już o pożyczaniu paska od ochroniarza. Czasami zdarzyło się pomylić kolejność piosenek, a czasami fani nas tak ponieśli i zaśpiewałem, np. trzy razy to samo, bo tak się cieszyli, ale gramy zawsze na żywo. Stoi za mną wspaniały zespół, który nas w spiera i jak trzeba zaśpiewać dwa albo trzy razy refren, nie ma z tym problemu - opowiada gwiazda rock polo.

Sławomir wspomina swoje sceniczne wpadki!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE