Małgorzata Rozenek-Majdan ujawniła, co będzie miała w nowym domu! Dla wielu będzie to szokujące

2021-11-29 9:15
   Małgorzata Rozenek-Majdan ujawniła, co będzie miała w nowym domu! Dla wielu będzie to szokujące
Autor: akpa Małgorzata Rozenek-Majdan ujawniła, co będzie miała w nowym domu! Dla wielu będzie to szokujące

Małgorzata Rozenek-Majdan razem z mężem Radkiem są w trakcie budowy wymarzonego domu. Celebrytka właśnie zdradziła kilka szczegółów. Będziecie zaskoczeni, co będzie najważniejszym punktem nowej posiadłości.

Małgosia Rozenek-Majdan nigdy nie ukrywała, że dużo czasu poświęca na stworzenie idealnych wnętrz w rodzinnym gniazdku. Często chwaliła się w sieci tym jak mieszka. Wkrótce jednak, Majdanów czeka prawdziwa rewolucja i przeprowadzka do nowej posiadłości, którą właśnie budują. Celebryckie małżeństwo na początku roku kupiło ziemię w podwarszawskim Konstancinie, wartą bagatela 2 miliony złotych. To tam stanie ich wymarzony dom. Z pewnością Małgosia zadba o każdy detal.

ZOBACZ: Barbara Kurdej-Szatan jednak NIE ZNIKNIE z ekranów! Co za wieści

Oczywiście, Małgosia zapewniała, że to nie będzie wielki pałac, a przytulne cztery kąty. Jednak znając upodobanie tej rodziny do luksusów, możemy się spodziewać, że w ich wydaniu rodzinne gniazdko, to będzie nieruchomość robiąca wrażenie nie tylko metrażem, ale również tym co znajdzie się w środku. Rozenek-Majdan zdradziła właśnie kilka szczegółów:

- Kuchnia jest najważniejszym miejscem w domu, drugie najważniejsze miejsce to wanna, a trzecie - garderoba - - powiedziała w rozmowie z Party.

Jednocześnie ujawniła jakiej wielkości będzie wspomniana garderoba:

- I wreszcie będę miała garderobę, która będzie miała 55 metrów! - mówi podekscytowana.

Celebrytka uznała jednak, że należą się wyjaśnienia. Otóż okazuje się, że jej mąż, nie należy do typowych facetów, którzy lubią mieć swój własny kąt, gdzie mogą majsterkować albo naprawiać swoje auta, czy motocykle. Radek Majdan woli spędzać czas na buszowaniu w ciuchach, dlatego będzie dzielił garderobę wspólnie z żoną, zamiast mieć spory garaż i warsztat.

- Jest to kwestia potrzeby. Niektóre rodziny mają garaż, bo mężczyzna bardzo majsterkuje, a my z Radosławem lubimy nasze ubrania i mamy dużą garderobę - dodała.

Sonda
Śledzisz życie Małgosi Rozenek i Radka Majdana?
Zdrowo, aktywnie, charytatywnie... pomaganie przez morsowanie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE