Małgorzata Rozenek-Majdan zapozowała w kusej piżamce

i

Autor: AKPA/Podlewski

Ale widoki!

Małgorzata Rozenek-Majdan zapozowała w kusej piżamce. Tak wygląda po przebudzeniu

2023-01-01 19:36

Małgorzata Rozenek-Majdan (45 l.) przez chorobę nie mogła hucznie świętować nadejścia nowego roku. Zamiast zdjęcia z imprezy, opublikowała na Instagramie nagranie, na którym pokazuje, jak wygląda tuż po przebudzeniu. Satynowa piżamka wiele wyeksponowała!

Małgorzata Rozenek-Majdan od sierpnia 2022 roku jest prowadzącą "Dzień dobry TVN". Widzowie mogli zobaczyć prezenterkę na ekranie również w Sylwestra, gdy wraz ze swoim programowym partnerem, Krzysztofem Skórzyńskim, prezentowała proste, ale efektowne kroki taneczne. 

Tak wygląda Małgorzata Rozenek-Majdan po przebudzeniu. Ale widoki!

Niestety, "Perfekcyjna Pani Domu" nie mogła hucznie świętować nadejścia Nowego Roku. Jak wyznała w jednym z komentarzy na Instagramie, przez chorobę posypały jej się plany, ale ostatecznie jest zadowolona, że obudziła się wyspana i bez "syndromu dnia następnego".

Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła pokazać swoim fanom, jak wygląda tuż po wstaniu z łóżka i opublikowała na Instagramie krótkie nagranie. Widzimy na nim, jak pozuje przed lustrem w kusej piżamie, bez makijażu i z kubkiem kawy w ręku. Posłała też internautom kilka całusów. Na zbliżeniach widać, że 45-latka ma idealną cerę, której może jej pozazdrościć wiele znacznie młodszych kobiet. Satynowa piżamka wyeksponowała z kolei wypracowane na siłowni ciało. Prezenterka złożyła internautom życzenia noworoczne i przekazała im trochę pozytywnej energii.

- To będzie piękny rok. Całuję Was, życząc samych wspaniałości, a kawą popijam Wasze zdrowie, ze wszystkim damy sobie radę, obiecuję - napisała.

Zobaczcie nagranie Małgorzaty Rozenek-Majdan. Wygląda na swój wiek?

Sonda
Uważasz, że Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński sprawdzają się w roli prowadzących DDTVN?
Nasi Partnerzy polecają