Ale klasa, ale szyk!

Małgorzata Rozenek w Senacie! To już pewne, podjęła się arcyważnej misji

2023-07-20 21:01

Małgorzata Rozenek wkroczyła do Senatu! Perfekcyjna Pani Domu, celebrytka, dziennikarka już dawno uznała, że trzeba działać. W tym celu właśnie udała się do wyższej izby parlamentu. Pewne już jest, że Małgorzata Rozenek podjęła się arcyważnej misji. Gwiazda do Senatu ubrała się jako rasowa polityczka. Jej gustowny elegancki strój zrobił wielkie wrażenie przy ulicy Wiejskiej! - Co za klasa, co za szyk - komentowali parlamentarzyści.

Małgorzata Rozenek perfekcyjnie ubrana w Senacie

Małgorzata Rozenek-Majdan do polityki jest przygotowana jak mało która celebrytka. Sama skończyła prawo, a jej ojciec przez wiele lat był jednym z najbardziej zaufanych ludzi Jarosława Kaczyńskiego i pełnił funkcję skarbnika PiS. Dziś tata Małgorzaty Rozenek jest krytyczny wobec działań rządu, a o samej celebrytce mówiło się nawet, że wystartuje w wyborach z listy Koalicji Obywatelskiej. Sama jednak temu zaprzeczyła, ale przecież za cztery lata będą kolejne wybory, a w świecie polityki wszystko jest płynne. Na razie Małgorzata Rozenek spełnia się jako aktywistka. Wzięła także udział w marszu 4 czerwca organizowanym przez Donalda Tuska. Teraz perfekcyjnie ubrana Perfekcyjna Pani Domu osobiście wybrała się do Senatu. Sprawa jest arcyważna. 

Małgorzata Rozenek: "Nie możemy się bać mówić o niepłodności w obawie przed ostracyzmem społecznym"

Małgorzata Rozenek do Senatu przyszła na zaproszenie senator Agnieszki Gorgoń-Komor, przewodniczącej parlamentarnego zespołu ds. badań naukowych i innowacji w ochronie zdrowia. - Jako wiceprzewodnicząca Komitetu Obywatelskiego TAK dla In Vitro, prezeska @mrm_fundacja i przedstawicielka środowisk pacjenckich bardzo dziękuje za możliwość uczestnictwa w dyskusji o prawach pacjentów i prawach medyków w Polsce - napisała na Instagramie celebrytka. 

Pod tekstem znajduje się galeria z wizyty Małgorzaty Rozenek w Senacie

Leczenie niepłodności, ginekologia i położnictwo są bliskimi dla mnie tematami i jako przedstawicielka środowisk pacjenckich deklaruje gotowość do tego, żeby razem z przedstawicielami środowisk medycznych dyskutować o tym, co należy zrobić aby stanąć w obronie praw pacjentów, ale również lekarzy i innych przedstawicieli środowiska medycznego w opresyjnych ostatnimi dniami działaniach państwa. Działaniach budzących lęk, którego nikt nie powinien doświadczać.

Nie możemy się bać… mówić o niepłodności w obawie przed ostracyzmem społecznym, korzystać z in vitro w obawie przed wykluczeniem religijnym, czy podejmować trudnej decyzji o aborcji w obawie przed wymiarem sprawiedliwości czy atakiem osób wykonujących zawód zaufania społecznego. Dziękuję senator Agnieszce Gorgoń-Komor za zaproszenie do dzisiejszej debaty o prawach pacjenta i prawach medyka. Dzięki Pani zaangażowaniu, realnie możemy dyskutować o tym co ważne - napisała Małgorzata Rozenek. 

Rozenek-Majdan w Sejmie: Stoję przed Wami, jako matka trójki dzieci urodzonych metodą in vitro