Perfekcyjna Perfekcyjna?

Wstydliwa sprawa! Wykształcenie, jakie ma Małgorzata Rozenek, może wpędzić w kompleksy

2023-06-23 9:09

Małgorzata Rozenek straciła pracę w "Dzień Dobry TVN". Niedawno celebrytka wymieniana była w gronie potencjalnych kandydatów do Sejmu. Gwiazda TVN i żona Radosława Majdana od dawna angażuje się w sprawy społeczne. Ostatnio uczestniczyła w Marszu 4 czerwca, jest także wiceprzewodniczącą Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej "Tak dla In Vitro". Mało kto wie, jakie wykształcenie ma Małgorzata Rozenek. Okazuje się, że Perfekcyjna Pani Domu do sprawowania mandatu posła jest przygotowana iście perfekcyjnie. Wykształcenie Małgorzaty Rozenek to dla wielu posłów wstydliwa sprawa, która może ich wpędzić w kompleksy. Mało kto może jej dorównać.

Małgorzata Rozenek została zwolniona z "Dzień Dobry TVN" Być może otworzy jej to drogę do kariery politycznej, bo Perfekcyjna Pani Domu od dawna angażuje się w życie społeczne. Trudno zresztą się dziwić. W końcu jej tata - Stanisław Kostrzewski - przez wiele lat był skarbnikiem PiS i głównym doradcą gospodarczym Jarosława Kaczyńskiego. Wcześniej z kolei należał do... PZPR. Dziś z PiS Kostrzewski nie ma nic wspólnego, a wróble ćwierkają, że jego córka ma wystartować w wyborach do Sejmu z listy Koalicji Obywatelskiej. - Spodziewam się i przypuszczam, że wystartuje w wyborach do Sejmu - mówił nam Paweł Poncyljusz, poseł KO. Sama Małgorzata Rozenek w rozmowie z wp.pl stwierdziła, że startować nie będzie. Na razie. - Niezwykle dobrze czuję swoją rolę jako aktywistki. I na tej roli chciałabym się na razie skupić. Jestem dziennikarką, prowadzącą jeden z kultowych programów w telewizji TVN i to jest coś, co zawodowo mnie spełnia. Aktywistką pozostanę jeszcze przez dłuższy czas, a co się wydarzy w dalekiej przyszłości, nie wiem - podkreśliła, zostawiając sobie otwartą furkę, gwiazda TVN, która w niedzielę wraz z dziećmi i mężem Radosławem Majdanem wzięła udział w zwołanym przez Donalda Tuska wielkim Marszu 4 czerwca. 

Małgorzata Rozenek - wykształcenie, szkoły, studia

Wykształcenie Małgorzaty Rozenek zdecydowanie predestynuje ją do sprawowania mandatu posła. Mało to, z takim dyplomem zawstydziłaby wiele koleżanek i kolegów z parlamentarnych ław. W końcu w Sejmie stanowi się prawo, więc idealni kandydaci powinni mieć ukończone studia prawnicze. A jakie wykształcenie ma Małgorzata Rozenek? Najpierw ukończyła szkołę baletową, co akurat w Sejmie przydatne szczególnie by nie było, ale potem Perfekcyjna Pani Domu skończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego! Tytuł jej pracy magisterskiej  brzmiał: "Treść i charakter prawny majątkowy między małżonkami". To jednak nie koniec. Małgorzata Rozenek po uzyskaniu tytułu prawnika podjęła studia doktoranckie. Co ciekawe, prawnikiem jest także pierwszy mąż gwiazdy TVN - Łukasz Bukaczewski. Na pewno wiedza Małgorzaty Rozenek przydałaby się w parlamencie.

W naszej galerii prezentujemy zdjęcia Perfekcyjnej Pani Domu z Radosławem Majdanem i dziećmi podczas Marszu 4 czerwca.

Tłumy Polaków wściekłych na PiS! Relacja z Marszu 4 czerwca
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany