Małgorzata Rozenek

i

Autor: Artur Zawadzki/REPORTER

Polityczna bomba!

Sensacyjne doniesienia: Małgorzata Rozenek-Majdan wystartuje do Sejmu z PO! TYLKO U NAS

2023-06-06 4:24

To byłby polityczny transfer roku. Transfer ze świata show businessu prosto na sejmowe listy. Z naszych informacji wynika, że Małgorzata Rozenek- Majdan (45 l.) będzie walczyła o mandat posłanki z list Platformy Obywatelskiej. - Pełnokrwista działaczka, to dobry pomysł – mówi nam Iwona Śledzińska–Katarasińska (82 l.) z PO.

Małgorzata Rozenek-Majdan szykuje się do startu w wyborach do Sejmu?! Dotarliśmy do szczegółów

Szykuje się prawdziwa polityczna bomba. Małgorzata Rozenek - Majdan ma pomóc Donaldowi Tuskowi (66 l.) pokonać PiS. - Spodziewam się i przypuszczam, że wystartuje w wyborach do Sejmu - zdradza nam Paweł Poncyljusz (54 l.), wiceprzewodniczący klubu Koalicji Obywatelskiej. O sensacyjne doniesienia pytamy kolejnego parlamentarzystę PO. - Potwierdzam, słyszałem o tym z poważnych źródeł – czytamy w wiadomości od posła, który woli zachować anonimowość.

Rozenek – Majdan od lat udziela się społecznie w propgowanie metody in vitro. W ostatnich miesiącach blisko współpracowała z Platformą Obywatelską w związku z obywatelskim projektem ustawy w tej sprawie. - Okazała się być pełnokrwistą działaczką, społecznicą. A do tego jest sympatyczną, lubianą i cenioną osobą – komentuje nam Iwona Śledzińska Katarasińska z PO. A doktor Bartłomiej Biskup twierdzi, że partia Donalda Tuska może na takim transferze wyłącznie zyskać, bo całe ryzyko bierze na siebie telewizyjna gwiazda: - Znane nazwisko pomaga w zrobieniu dobrego wyniku. W różnych partiach politycznych mamy już aktorów, czy dziennikarzy. Taka osoba może pociągnąć listę, sprawdzić się w słabszym okręgu – twierdzi politolog.

Polityczne tradycje w rodzinie Rozenek-Majdan. Tata był skarbnikiem PiS, mąż radnym sejmiku

Warto zauważyć, że Małgorzata Rozenk–Majdan posiada bardzo bogate rodzinne tradycje polityczne. Jej ojciec, Stanisław Kostrzewski (74 l.), przez wiele lat był skarbnikiem Prawa i Sprawiedliwości, a mąż, Radosław Majdan (51 l.) był kiedyś radnym sejmiku zachodniopomorskiego z ramienia… Platformy Obywatelskiej.

Polecamy galerię z niedzielnego marszu Platformy Obywatelskiej, w który wzięła udział Małgorzata Rozenek - Majdan z rodziną.

Małgorzata Rozenek-Majdan - jak dobrze ją znasz?

Pytanie 1 z 6
W którym roku Małgosia się urodziła?
83-letni Stanisław z Wrocławia rozpłakał się na Marszu