Małgorzata Rozenek-Majdan zgubiła biust po porodzie

i

Autor: instagram Małgorzata Rozenek-Majdan zgubiła biust po porodzie

Małgorzata Rozenek zmniejszyła biust? Nie uwierzycie, jak teraz wygląda. Oto nowa sylwetka gwiazdy [FOTO]

2021-05-29 5:55

Jeszcze kilka miesięcy temu Małgorzata Rozenek-Majdan (43 l.) miała duży biust, na który narzekała. Wyznała nawet, że zamierza go zmniejszyć, bo dwukrotnie powiększone piersi po prostu ją już znudziły. Gwiazda właśnie zawitała do Meksyku i pochwaliła się smuklejszą sylwetką. Zmalał również jej dekolt. Zobaczcie, jak wygląda teraz Małgorzata Rozenek.

Trudno nie zauważyć, że kilka miesięcy temu Małgorzata Rozenek prezentowała się zupełnie inaczej, a jej biust wydawał się większy niż dziś. To wtedy ogłosiła swoje plany związane z operacją zmniejszenia dekoltu. ZOBACZ TUTAJ: Małgorzata Rozenek chce zmniejszyć biust! Wydało się, ile operacji miała. Będziecie w szoku, co wyznała [ZDJĘCIA]

- Cieszę się bardzo, że tak mi się życie ułożyło, że na te pełne kształty sobie mogłam pozwolić - powiedziała Małgorzata Rozenek w swoim programie, przyznając się, że powiększyła piersi aż dwukrotnie.

- Nacieszyłam się nimi. Bardzo. Teraz już mi się znudził taki duży biust. Chciałabym powrotu do swojej szczupłej, zwinnej i sportowej sylwetki - oznajmiła. 

NIE PRZEGAP: Monika Richardson zakochana! Nowy partner ujawnił ich związek. To znany biznesmen. TYLKO U NAS

Małgorzata Rozenek przebywa właśnie w Meksyku, a w tamtejszych upałach zrzuciła z siebie zbędne ciuszki. Na pierwszy rzut oka widać, że osiągnęła swój cel i jej figura jest godna pozazdroszczenia. Wygląda smuklej niż w styczniu, gdy również bawiła w Ameryce Północnej.

ZOBACZ TAKŻE: Agata Młynarska jest poważnie chora. W Hiszpanii nie zdołali jej pomóc. Cała nadzieja w polskich lekarzach

- To nie jest tak, że uważam, że mam najlepszą figurę na świecie. Ale jestem bardzo zadowolona z drogi, którą moja sylwetka przeszła przez ostatni rok. Od 32 dodatkowych kilo wagi, do sylwetki, która w miarę mnie satysfakcjonuje - powiedziała Małgorzata Rozenek, pokazując się w bikini.

Jedno jest pewne, Małgosia wygląda świetnie. Jak zawsze. 

ZOBACZCIE W NASZEJ GALERII, JAK ZMIENIŁA SIĘ MAŁGORZATA ROZENEK:

Małgorzata Rozenek nie taka perfekcyjna
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE