Małgorzata Socha odchodzi z Na Wspólnej!

i

Autor: AKPA

Przykra wiadomość dla fanów serialu

Małgorzata Socha odchodzi z "Na Wspólnej"! Gwiazda zdradziła powód tej decyzji

2022-11-09 15:29

Małgorzata Socha (42 l.) to jedna z najpopularniejszych aktorek w naszym kraju. Największą sławę przyniosła jej rola Zuzy w serialu "Na Wspólnej". Niestety, Socha potwierdziła, że po 15 latach kończy swoją przygodę z produkcją TVN-u. W rozmowie z mediami zdradziła powody tej decyzji.

Małgorzata Socha to aktorka filmowa i telewizyjna, której rozpoznawalność przyniosła rola Zuzanny Hoffer w serialu "Na Wspólnej". Kobieta gra w nim od 2007 roku. Fani dobrze znają ją również z "Przyjaciółek", "Pierwszej miłości" i "Prosto w serce". Prywatnie Małgorzata Socha jest żoną Krzysztofa Wiśniewskiego, z którym doczekała się trójki dzieci: Zofii (9 l.), Barbary (5 l.) i Stanisława (4 l.).

Pod koniec sierpnia informowaliśmy, że Małgorzata Socha nie pojawiła się w najnowszej czołówce "Na Wspólnej". Zgodnie z informacjami naszego źródła, nie zgrały się terminy i przez to aktorka nie przybyła na zdjęcia. Socha miała jednak gościnnie pojawiać się w nowych odcinkach serialu. Ze scenariusza nie zniknął też wątek jej męża, którego gra Kazimierz Mazur. 

Małgorzata Socha odchodzi z "Na Wspólnej" po 15 latach. Jakie są powody tej decyzji

Małgorzata Socha udzieliła wywiadu "Faktowi", w którym poinformowała, że odchodzi z serialu. Aktorka chce poświęcić czas rodzinie. Planuje również zająć się innymi projektami.

- Tak, pomału żegnam się z serialem… Dla mnie było to bardzo trudne i długo się wahałam, bo byłam bardzo zżyta z produkcją, z aktorami. Poczułam jednak, że muszę zacząć robić coś innego i potrzebuję więcej przestrzeni na życie rodzinne. Musiałam z czegoś zrezygnować, żeby zachować życiowy balans. Nie można mieć wszystkiego - cytuje ją "Fakt".

Aktorka nie zdradziła, jak zakończy się wątek Zuzy. Poradziła czytelnikom, żeby oglądali serial. Będzie wam brakowało tej postaci w "Na Wspólnej"?

Sonda
Oglądasz "Na Wspólnej"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany