Małgorzata Socha kupiła 13 pizz. To co działo się potem daje do myślenia [ZDJĘCIA]

2020-12-13 22:42
Wygłodniała Socha kupiła 13 pizz!
Autor: g

Małgorzata Socha (40 l.) to bez dwóch zdań miłośniczka pizzy. Gwiazda seriali „BrzydUla” i „Przyjaciółki” była widziana w centrum Warszawy, jak niosła... 13 pizz! Ledwo zmieściła jej w bagażniku swojego samochodu. Czyżby to miało być na rodzinny obiad? Wszak ma trójkę dzieci i męża. Mimo to liczba włoskich placków robi wrażenie.

„Ona to potrafi zjeść” – szeptali ci, którzy ostatnio mijali gwiazdę w centrum Warszawy, przy okazji oblizując się na samą myśl o spałaszowaniu takiego placka. Socha wyszła z restauracji z 13 pizzami i podążała z nimi w kierunku samochodu. Kartony z jedzeniem przysłaniały Małgosi drogę, ale ona świetnie dała sobie radę. Powoli stawiała krok za krokiem, aby żadna z pizz przypadkiem nie upadła na ziemię.

Na szczęście w jej luksusowym, wartym 320 tys. zł mercedesie GLE bagażnik otwiera się bez używania rąk i aktorka bez problemu mogła wsadzić do niego pizze. To daje do myślenia że czasami nowinki technologiczne faktycznie ułatwiają życie. 

Aktorka słynie ze szczupłej figury, ale jak widać, nie jest ona zasługą modnych i drastycznych diet. Tak trzymać Małgosiu!

NIE PRZEGAP: Szokujące słowa Urszuli o szczepionkach na COVID. Stanowcza deklaracja [WIDEO]

Gwiazdy bez maski. Szokujące słowa Urszuli o szczepionkach na COVID. Stanowcza deklaracja
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE