Małgorzata Socha, Przyjaciółki, Polsat

i

Autor: AKPA Małgorzata Socha, "Przyjaciółki", Polsat

Nie uwierzycie, w jakich warunkach mieszka Małgorzata Socha! Zdecydowanie nie jest to mały i przytulny domek [ZDJĘCIA]

2021-04-20 12:16

Małgorzata Socha podbiła serca widzów wiele lat temu, gdy wcieliła się w rolę Violetty Kubasińskiej w serialu "Brzydula". Od tamtej pory jej kariera nabrała rozpędu, a dziś jest jedną z najlepiej zarabiających polskich aktorek! Podobno za jeden dzień zdjęciowy gwiazda serialu "Przyjaciółki" dostaje aż 15 tysięcy złotych! Ale to nie są jedyna źródła jej dochodu - Małgorzata Socha może pochwalić się wartymi miliony złotych kontraktami reklamowymi. Nic więc dziwnego, że wielu jej fanów może być ciekawych, w jakich warunkach mieszka aktorka. A te mogą zaskoczyć wielu! Zobaczcie tylko na te zdjęcia!

Małgorzata Socha chroni swojego życia prywatnego. Choć często dzieli się z fanami zdjęciami ze swojego domu, szczególnie od rozpoczęcia pandemii, to nigdy nie pokazuje twarzy swoich dzieci, nawet z profilu. Prywatnie gwiazda serialu "Przyjaciółki" jest szczęśliwą mężatką i matką trojga dzieci. Małgorzata Socha ma dwie córki: Basię i Zosię, a także syna o imieniu Staś. Nic więc dziwnego, że przy takiej gromadce na zdjęciach z jej domu widać, że jest to miejsce zdominowane przez rzeczy jej dzieci. 

NIE PRZEGAP: Tomasz Kammel przekazał tragiczne wiadomości. Nie żyje jego koleżanka z "Pytanie na śniadanie"

Małgorzata Socha budowę swojego domu pod Warszawą rozpoczęła w 2011 roku. Prace wykończeniowe zajęły jej aż trzy lata, ale zdjęcia udowadniają, że zdecydowanie warto było czekać. Zdecydowanie nie można powiedzieć, że jest to mały i przytulny domek - to wręcz prawdziwy pałac! Willa gwiazdy serialu "Przyjaciółki" położona jest na działce o wielkości tysiąca metrów kwadratowych!

Tak mieszka Małgorzata Socha. Willę gwiazdy serialu "Przyjaciółki" zdominowała gromadka jej dzieci! 

Dom, który wybudowała Małgorzata Socha ma aż 350 metrów kwadratowych. Gwiazda serialu "Przyjaciółki" osobiście czuwała nad pracami wykończeniowymi i wyposażeniem wnętrz w willi. A te, nie da się ukryć - robią ogromne wrażenie, niektóre z pomieszczeń wręcz zapierają dech w piersiach! Całość urządzona jest w jasnych kolorach i prezentuje się wyjątkowo przestronnie.

NIE PRZEGAP: To, co dzieje się teraz w domu Violetty Villas PRZERAŻA! Sam widok budzi wstręt, szok i niedowierzanie!

Willa gwiazdy otoczona jest sporym ogrodem i wysokim murem, który pozwala jej i jej rodzinie na zachowanie prywatności. Według doniesień Wirtualnej Polski w ubiegłym roku wartość posiadłości, w której mieszka Małgorzata Socha z rodziną, szacowano na 2 miliony złotych. 

Zobaczcie w galerii zdjęć niżej, jak mieszka Małgorzata Socha i dajcie nam znać w komentarzach, czy wam się podoba!

NIE PRZEGAP: Przez chorobę Witold Paszt nie tylko zanika w oczach. Widok jurora "The Voice Senior" poruszył fanów [ZDJĘCIE]

Małgorzata Socha o pracy na planie serialu w czasie pandemii
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE