Małgorzata Tomaszewska świętuje 5. urodziny syna! Pokazała rozczulające nagranie. Najważniejszy człowiek mojego życia

i

Autor: AKPA/Gałązka

Prawdziwa miłość!

Małgorzata Tomaszewska świętuje 5. urodziny syna! Pokazała rozczulające nagranie. "Najważniejszy człowiek mojego życia"

2022-09-23 18:56

Małgorzatę Tomaszewską (33 l.) widzowie polubili jako prowadzącą "Pytania na śniadanie". Od niedawna prezenterka zastąpiła też Martę Manowską (38 l.) w roli gospodyni show "The Voice Senior". Prywatnie dziennikarka spełnia się także jako szczęśliwa mama. Jej synek, Enzo, właśnie skończył 5 lat. Z tej okazji gwiazda podzieliła się w sieci uroczym nagraniem z maluchem. Zachwytom fanów nie było końca! Jak świętowali ten wyjątkowy dzień?

Małgorzata Tomaszewska pokazała urocze nagranie z synkiem. Fani byli zachwyceni! "Skończył dziś 5 lat"

Małgorzatę Tomaszewską widzowie mieli okazję poznać w takich programach jak "Dance Dance Dance" czy "The Voice of Poland". Prawdziwą popularność przyniosła jej jednak rola prowadzącej porannego pasma telewizyjnego "Pytanie na śniadanie". Tomaszewska, od lat związana ze stacją TVP, od niedawna zastąpiła również Martę Manowską w roli gospodyni popularnego programu "The Voice Senior".

Prywatnie Małgorzata Tomaszewska jest także szczęśliwą mamą 5-letniego już Enzo. Choć związek z tureckim biznesmenem, Ahmetem Seyfi Yigit Tarcim, nie przetrwał próby czasu, gwiazda "Pytania na śniadanie" czerpie wiele radości z macierzyństwa - nawet tego samotnego! Z okazji urodzin synka podzieliła się w sieci słodką kompilacją nagrań z maluchem. Nie brakowało wymiany czułości i intymnych momentów!

Od razu widać, że rola mamy służy Małgorzacie Tomaszewskiej, która stara się jak najwięcej wolnego poza pracą czasu poświęcać Enzo. Chłopiec, jak widać po zamieszczonym wideo, podobnie jak znana mama jest bardzo aktywny. Jeździ na nartach, oraz konno! 

Wyraźnie wzruszona Małgorzata Tomaszewska opatrzyła urodzinowe nagranie ujmującym, prostym opisem. Życzymy wszystkiego najlepszego dla malucha i jego dumnej mamy! Nie zabrakło także licznych życzeń i komentarzy od rozczulonych fanów.

Najważniejszy Człowiek mojego życia skończył dziś 5 lat - pisała na swoim koncie na Instagramie dumna Małgorzata Tomaszewska. Życzymy wszystkiego najlepszego dla malucha i jego uroczej mamy! 

Małgorzata Tomaszewska poświęca się nie tylko macierzyństwu, ale i swojej karierze. Prezenterka nie ukrywa, że na planie swoich programów czuje się jak w domu! Więcej szczegółów w naszej galerii zdjęć poniżej.

Sonda
Czy obserwujesz Małgorzatę Tomaszewską w mediach społecznościowych?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE