Ralph Kamiński

i

Autor: AKPA

Uzdolniona rodzina!

Mało kto wiedział, że kuzynka Ralpha Kamińskiego to znana aktorka. Grała w "Skazanej" obok Agaty Kuleszy!

2023-08-28 15:28

Ralph Kamiński to idol młodego pokolenia, bilety na koncerty sprzedają się na pniu. Jakiś czas temu artysta wyznał, że jest spokrewniony z innym znanym piosenkarzem, Michałem Szpakiem. Ostatnio w wywiadzie wyznał, że to nie jedyna sławna osoba z jego rodziny! Kuzynką Ralpha jest także aktorka z serialu "Skazana". Grała tam jedną z głównych ról

Ralph Kamiński to jedna z największych gwiazd polskiej estrady w ostatnich lat. Na jego koncerty przychodzą tłumy fanów, a bilety sprzedają się jak ciepłe bułki. Nie od dziś wiadomo, że Ralph Kamiński jest kuzynem Michała Szpaka. Okazuje się, że w jego rodzinie aż roi się od gwiazd z najnowszym wywiadzie wyznał, że jego daleką kuzynką jest znana aktorka z takich seriali jak: "Ślepnąc od świateł" czy hitu TVN "Skazana".

W rodzinie Ralpha Kamińskiego roi się od gwiazd! Jego kuzynką jest znana aktorka!

Ralph Kamiński w najnowszym wywiadzie z portalem "Świat Gwiazd" uchylił rąbka tajemnicy odnośnie swojej rodziny, okazało się, że Michał Szpak to nie jedyna sławna osoba w jego rodzinie! Daleką kuzynką wokalisty jest Marta Malikowska, która grała w „Skazanej".

- Jest jeszcze Marta Malikowska, która grała w "Skazanych". To jest moja bardzo daleka kuzynka - powiedział w rozmowie ze "Światem Gwiazd".

Zobacz poniższą galerię: Krzysztof Zalewski pocałował Ralpha Kamińskiego. Fryderyki 2021

Ralph Kamiński w pierwszym wywiadzie ze swoją mamą
Listen on Spreaker.