Małgorzata Ostrowska - Królikowska wreszcie zobaczyła wnuka

i

Autor: Akpa Małgorzata Ostrowska - Królikowska wreszcie zobaczyła wnuka

Wydała oświadczenie

Mama Królikowskiego komentuje nocny wyciek zdjęć Opozdy. Ostrowska: "Kocham wnuka..."

2023-03-30 11:25

Małgorzata Ostrowska-Królikowska (58 l.) wydała oświadczenie w sprawie nocnego wycieku zdjęć i nagrań wideo z udziałem Joanny Opozdy (34 l.), które pojawiły się na profilu Antka Królikowskiego (34 l.). Aktor twierdzi, że stało się to w wyniku ataku hakerskiego, ale Opozda mu nie wierzy i zaapelowała o interwencję do jego matki. Ostrowska-Królikowska, pytana o sprawę przez media, postanowiła wydać komunikat.

Joanna Opozda i Antek Królikowski obrzucają się nawzajem winą o rozpad związku, a prywatne zdjęcia i nagrania z udziałem aktorki, które pojawiły się na profilu Antka na Instagramie, dodały oliwy do ognia. Królikowski szybko usunął materiały, na których widać między innymi, jak Opozda płacze, a później oświadczył, że pojawiły się tam w wyniku ataku hakerskiego. Joanna nie wierzy w takie tłumaczenia i wyznaje, że "poczuła się poniżona". Wezwała do tablicy także mamę Królikowskiego, Małgorzatę Ostrowską-Królikowską, prosząc ją o interwencję w sprawie działań syna. Pod naporem pytań mediów, kobieta postanowiła zabrać głos. Wydała krótkie oświadczenie, w którym ustosunkowała się do sprawy.

Mama Królikowskiego komentuje nocny wyciek zdjęć Opozdy. Ostrowska: "Kocham wnuka..."

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wydała oświadczenie na Instagramie, w którym podkreśla, że robi to z uwagi na na tłok medialnych pytań. Dodała też, że to będzie jej jedyna wypowiedź w tej sprawie.

- Nigdy nie komentowałam i nie będę komentowała prywatnych spraw mojego syna Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy. Oboje się dorośli, wobec czego angażowanie osób trzecich czy social mediów do rozwiązywania konfliktów jest w mojej ocenie niepotrzebne. Wierzę, że z czasem dojrzałość weźmie górę nad emocjami, Antoni i Joanna znajdą sposób i ułożą wzajemne relacje mając na względzie fakt, że najważniejszym w tej sytuacji powinno być dobro ich dziecka. Kocham swojego wnuka Vincenta ogromnie i ze swojej strony zrobię wszystko, by wzrastał w miłości i spokoju, czego dowodem jest m.in. powstrzymanie się od publicznego komentowania prywatnych spraw jego rodziców - napisała Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

W mediach społecznościowych pojawiła się fala komentarzy. Internauci w przeważającej mierze stanęli po stronie Joanny Opozdy, krytykując ostatnie działania Antka Królikowskiego. Więcej o tej sprawie pisaliśmy tutaj: Wyciekły prywatne nagrania z Joanną Opozdą. Pojawiły się na profilu Królikowskiego! Są wstrząsające. "To atak hakerski"

Zobacz również galerię zdjęć: Wybryki Antka Królikowskiego

Sonda
Czy Antek Królikowski sprawdza się w roli ojca?
Kulisy związku Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany