Zofia Zborowska

i

Autor: AKPA, instagram

Co się stało?!

Mama Zosi Zborowskiej miała WYPADEK. Pokazała zdjęcie w gipsie. W jakim jest stanie?

2023-09-06 21:14

Maria Winiarska to kultowa polska aktorka. Widzowie pokochali ją za rolę w serialu "Klan". Przez ponad 50 lat jest aktywna zawodowo. Od dłuższego czasu prężnie działa także w swoich mediach społecznościowych, na Instagramie obserwuje ponad 130 tysięcy osób. Ostatnio podzieliła się zdjęciem, gdzie widzimy ją w gipsie! Co się stało?

Maria Winiarska od pół wieku zachwyca widzów swoją grą. Występowała w telewizji, w filmie i teatrze. Nieobca była jej również scena estradowa. Prywatnie związana jest z kultowym aktorem, Wiktorem Zborowskim. Są razem od 53 lat, a 47 lat temu stanęli na ślubnym kobiercu. Wspólnie doczekali się dwóch wspaniałych córek - Hanny i Zofii. Ostatnio jednak znana aktorka zszokowała swoich fanów, dodając zdjęcia z gipsem na swój Instagram. Co tam się stało?

Maria Winiarska dodała zdjęcie w gipsie! Co się stało z jej ręką?

Maria Winiarska oprócz tego, że gra w serialach, filmach oraz na deskach teatru, prężnie działa również na swoich mediach społecznościowych. Widzowie pokochali ją za jej niesamowitą życzliwość i prawdziwość, a jej relacje z córkami podbijają sieć. Ostatnio jednak dodała zdjęcie, które zestresowało fanów. Wiele wskazuje na to, że uległa nieszczęśliwemu wypadkowi, bowiem na nowym zdjęciu możemy zobaczyć, jak aktorka ma rękę w gipsie, a na jej kolanach siedzi pies, w ręku aktorki widać także urządzenie do inhalacji.

- Wiódł ślepy kulawego, i jakoś tak nam płynie czas - napisała pod zdjęciem aktorka.

Maria Winiarska nie wyjaśniła jednak, dlaczego jej ręka jest w gipsie, być może lada dzień opowie o szczegółach wypadku, który ją spotkał. Życzymy dużo zdrowia!

Zobacz poniższą galerię:

Zosia Zborowska wspomina ciążę: "Musiałam zrezygnować z dwóch seriali, miałam czerniaka, było na mnie polowanie"
Listen on Spreaker.